ByRoSS

JerryPedal Crack [KOPLUGIN]

28 posts in this topic
Merhaba arkadaşlar zamanında bir arkadaşım için cracklemiştim belki ihtiyacı olanlar vardır diye paylaşma kararı aldım lafı fazla uzatmaya gerek yok üzerinde herhangi bir kontrol bulunmamaktadır isteyen dilediği gibi kullanabilir unpack halidir kodlarını inceleyebilirsiniz.
Not : Defender siliyor içersinde virüs algılıyor virüstotal de herhangi bir sıkıntı gözükmüyor sorumluluk kabul etmiyorum tarama sonuçlarını aşağıya bırakacağım sizde taratmadan kullanmayınız.

Indir
VirüsTotal
rarpass : ByRoSS

crack.jpg

3

14 dakika önce, bozzobey23 yazdı:

Yöneti onayı olmadan Indırmeyın

Paylaşımı yapan @ByRoSS zaten Moderatörümüz dostum. Yönetici onayına gerek yok indirebilirsiniz.

1

5 dakika önce, Mojoo42 yazdı:

ide şifre isdio ora ne yzacaz

Bir şey yazmana gerek yok direkt giriş yap. 

0

teşekkürler öncelikle fakat minör combosu olsun wr combosu olsun bunlar çalısıyor ama capslock ile skil combosu aktif olmuyor o c alısmıyor nedeni nedir?

0

reis bu arada windows 10 son guncellemesi olan 1809 dan doalyı sanırım capslock vs çalışmıyor sadece Q-E ve turbo sağ tık çalışıyor yani mesela asas combo vsvs çalışmıyor bunun için bi çözüm yolu varmı?

0

6 saat önce, im42 yazdı:

reis bu arada windows 10 son guncellemesi olan 1809 dan doalyı sanırım capslock vs çalışmıyor sadece Q-E ve turbo sağ tık çalışıyor yani mesela asas combo vsvs çalışmıyor bunun için bi çözüm yolu varmı?

@ByRoSS

0

aynen wındows 10 da calısmıyor suan sadece mınor atıyor combolar calısmıyor admınler yardımcı olucak varmı hangı programı yuklemek lazım @SixNinja

0

Programın yapımcısı ben değilim arkadaşlar bu konuda herhangi bilgim yok sadece crackleyip paylaştım.

0