Welcome to KOPlugin

Konuları görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

VEYSELKARANI

KOPlugin 1299 Soacs Koxp Genel Özellikler

- Genel Koxp Özellikleri - 

1299 Orjinal Soacs Antisine Sahip Serverlarda Çalışır.

1.png

-HP % Düştüğüne isteğe göre Ayarlıyabilirsiniz.

-MP % Düştügüne isteğe göre Ayarlıyabilirsiniz.

- Görünmezlik arada 'z' gelebiliyor cz maplarında sizin için sıkıntı olabilir ve Nova Heal vb effectler gözükebiliyor.(Çoğu serverda fixlenmiştir. Dc verebilir)

- HDD Ban yediğinizde ise , aşşağıdaki Ban Aç seçeneğine ID,Şifre girişinde gerçekleştirebilirsiniz. [ HDD Ban Açilir Sorunsuz ]

MOB INFORMATION [ ] Aktif 'Tik Attığınızda Oyunda herhangi bir user,canavar,mob tıkladığınızda tüm bilgisini aşşağıdaki listede sunar

2.png

Açık Skiller Listesi bölümünde Açık Skillerinizi listeleyip karşıdaki atak Listesine sırasıyla ekliyebilirsiniz Cooldown süresi uzun skilleri baştan sona doğru listelerseniz sizin için sağlıklı olabilir ardından Karşı IRK , Atak başlat diyerek yapabilirsiniz , eğer atak yapmak için gerekli şekil yöntemleri vardır ÖRNEK ; PT Baskanı Daldıgına DAL , Manuel Seçim ( yani elinizle hangi mob tıklarsanız ona atak yapar ) , Z ye göre secenegi etrafınızda hangı mob z gelirse ona atak yapar , Listeye görede özelligi mevcuttur soldan Mob ismni ekleyıp de listeye göre atak yapda yapabılırsınız veya etraftakı moblarıda lısteye ekleyıp dal yapabılırsınız.

3.png

4.png

Bu bölümde OTO Heal  % Göre ayarliyabilirsiniz Heal Seçimide mevcuttur isteğe göre oradan seçenek ile hangi heal ayarlamak isterseniz ayarlıyabilirsiniz , %50 Ayarladınız Örnek , %50 Düştügünde otomatık seçtiginiz heal karakterınıze atar aynı şekilde Buff , AC Özelliğide Öyledir. Aynı zamanda aşşagıdakı özelliklerde bariz bellidir Rogue parti minor vb.. tik atmanız yeterli olucaktır.

5.png

6.png

Bu Bölümde Skillerinizi , % Göre hızlandırabilir veya Uzaktan vurmak istediginiz Skilli secıp uzak mesafeye ayarlıyabılırsınız , Skilleri listeye yükle dıyorsunuz karşınızdakı boş listeler Karakterinizin tüm skillerine göre açılır ve açık olan skiller yanı hızlandırmak ıstedıgınız skilleri yanlarına tik atarak doldurursunuz ve Aşağıdaki Animasyon Ayar-> 13 Yazıp Animasyonun Üstüne tıkladığınız takdirde Skilleriniz %30 Şeklinde hızlanma yapabılır eğer oynadıgınz server Andream DB ise Animasyon ayarını 10 Yaparak Hızlandırabılırsınız diğer db lerde 13 ayarından baska ayar'da skiller sekme sorunu yaşanabilir.

Aynı zamanda Uzaktan vurmak istediginiz skilleride tik atıp aşagıdan +10m mesafe tıklayarak , 10 m mesafe uzaktan vurabilirsiniz.7.png

Bu bölümde İtem Toplu şekilde basıp kırdırabilirsiniz İnv Yenile dediginizde karşınızdaki boş listeye invrty deki tüm itemlerın lıstesı cıkar ve basmak ıstedıgınız ıtemlerı tik atarak toplu basma işleminde gerçekleştirebilirsiniz , upgrade sorunsuz olması ıcın blessed upgrade kagıdını ınvertoryde sag en alta koyarsınız anvıl sag tıklarsınız ve koxpa gelip Upgrade! , tıklayabilirsniz.

1299 SOACS BOT 15 GÜN:  30 TL 

Satın Alma Linki: https://www.turkpayment.com/189-Koplugin-satin-al.html

FACEBOOK İLETİŞİM :  https://www.facebook.com/KOPlugin

0

Koxp u satın aldım fakat clienti nerden indireceğim link bulamıyorum bir türlü . yardım eder misiniz ??

0

On 28.12.2016 at 13:24, qwerty123 yazdı:

Koxp u satın aldım fakat clienti nerden indireceğim link bulamıyorum bir türlü . yardım eder misiniz ??

On 23.12.2016 at 00:25, ByRoSS yazdı:

facebok hesabı  : https://www.facebook.com/KOPlugin mesajı gördüğünde dönüş yapacaktır şuan aktif değil sanırsam

1

2 saat önce, kamerun yazdı:

koxp satısı kaldırıldımı key satın alıcam bulamıorum

Koxp yenilenmiş version ile satişda bazı eksikler var almadan önce kullanım şartlarına baştan sonra okuyarak satın almak isterseniz alabilirsiniz gerekli sorunlari chatboxdan değilde forumdan bana özel mesaj yolu ile veya facebook sayfasindan anlatabilirsiniz

0

Bir saat önce, yunus13 yazdı:

E PIN SIFREM NEREYE GELIYOR ?

turkpayment sitesindeki mesaj kutuna geliyor.

0

Arkadaslar ben aldım Gercekten Cok Guzel Emek verilmiş hak ediyor,
hakkını veriyolar 7/24 teknik destek filan veriyolar almadan once oynadıgınız serveri soylereniz size gerekli bilgileri sağlıyorlar tesekurler @Methe @VEYSELKARANI @NickFurry Ellerinze Kollarnıza Sağlık 

2

On 28.10.2016 at 10:34, VEYSELKARANI yazdı:

VeyseLKaraniKO

merhabalar turkko güncel tbl satısınız varmı

0

On 26.03.2017 at 06:56, serdargokcan yazdı:

merhabalar turkko güncel tbl satısınız varmı

Sadece koxp satışı bulunmakta.

0

Malesef hocam yoruko için çalışmamız olmadı şuanlık SOACS satışımız mevcuttur.

0

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.