Jump to content

Banlar Hakkında

Recommended Posts

• Administrator

Uzun araştırmalar sonucu banların sadece ip'lere bakılarak atıldığını anlamış olduk. Eğer aynı ip'den fazla char sokarsanız banlanırsınız. Eğer proxy ip kullanırsanız kesinlikle ayırt edilip banlanırsınız. Oyunun gmleri neredeyse madene koşan tüm charları kontrol ediyorlar. Eğer ip'niz taramada ttnet, superonline,kablonet vs gibi internet firmalarına ait değilde herhangi bir hosting, datacenter'a ait ise banlanıyorsunuz. Aldığınız proxyler sıralı ise banlanıyorsunuz.  Biz koxp'a banlanmamanız için elimizden gelen her şeyi koyduk. Kesin banlanmazsınız demişiz gibi bir algı oluşmuş bunu kırmak için yazıyorum. Adamlar da 10 kişilik gm kadrosuyla sürekli kontrol ederek server yönetiyorlar ve bu banlar normal. 

Banlanmamanız için daha ne yapabiliriz onu düşünüyoruz. Sağolsun @salvador bir kaç öneride bulundu. Sizinde bu konuda önerileriniz varsa bu konuya yazarsanız sevinirim. Ne kadar gm'lere gözükmezseniz oyunda ki oluşunuz da o kadar artar.

magic bagde 12 yer var ve 2 adet alsanız dahi 24 yer yapar hem 2 magic bag e de item attırmak daha zordur diye düşünüyorum.

o yüzden benim kullanmış olduğum vip key e attırırsanız  48 adet yeri var ve bankadan farkı yok weight harcamıyor bunu düşünün derim

• Upvote 1
  • Administrator

Vip key dedigin invertoyda ki şu kücük sandık degilmi? daha once fark etmemiştim içinide hiç gormedim acıkcası kücük bir ss koyabilirmisn buraya sadece kasa kısmı olsun 

11 dakika önce, NickFury yazdı:

Vip key dedigin invertoyda ki şu kücük sandık degilmi? daha once fark etmemiştim içinide hiç gormedim acıkcası kücük bir ss koyabilirmisn buraya sadece kasa kısmı olsun 

pEdWaq.png

• 11 months later...

yani diosunuzki proxy ile girince madenden townda attırmasam ban yicez çok korkuttunuz şuanda :( ben kara düzen 3 proxy 18 macig bag sınırsız macig hammer ile yoluma devam elimden başka bi imkan gelmio :(

• Administrator

@alligollez Kesin bir bilgi yok :) Yani gördüğün gibi Deathkoda Drakinde problem olmuyor. Ama kimi zaman ayrıntısına kadar incelendiğinde proxy ile girilen charlar ban yiyebiliyor. Risk budur, sorumluluk kullanıcıda :) 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...