74 posts in this topic

Edit Client Nedir, Ne İşe Yarar?

Birden fazla char açarak maden yapanlarınız vardır. Ama işlemciniz çok güclü değilse 10 char açabilecekken 4-5 char açmak zorunda kalırsınız. Çünkü bilgisayarınız oyun grafiklerinden kaynaklı olarak işlemciye fazla yük bindirir. İşte edit client oyun grafiklerini olabildiğince ortadan kaldırır, daha fazla char açabilmenize olanak sağlar.

Kullanım

• Oyunun orijinal clienti içerisindeki fx, item, Object, UI, Misc klasörlerini siliniz.
  • Rarın içindeki tüm dosyaları clientin içine atınız.
  • Ayrıca botla oyuna girdikten sonra Cpu Save'yi de artırınız. Müthiş oranda işlemci gücü tasarrufu sağlarsınız.

Yeni Sürüm V2.7

ACME Serverlardaki Kapat Sorunu Giderildi.

✅ ACME Serverlardaki Trade Yaparken ve Pazar Kurarken Kapat Yemesi Sorunu Giderildi.

Boyut: 50 MB

Link: Dosya.tc

Rar şifresi: www.koplugin.com

“‘Arşiv hasarlı, archive damaged’ hatası alanlar Winrarın son sürümünü indirip kurmalı veya 7zip programıyla Rarı açmalıdırlar.”

SexyKO için Edit Client

• Sexyko Serveri için aşağıdaki Edit Clienti İndirmelisiniz.

Ayrıca Yapmanız gerekenler;

• Oyunun orjinal clienti içerisindeki fx, item, Object, Misc Klasörlerini siliniz.
  • Rarın içindeki tüm dosyaları clientin içine atınız.

DİKKAT!!!! Sexyko için UI klasörünü SİLMEDEN direkt rarın içinden çıkarıp Sexyko Clientinin içine atınız. Diğer klasörleri silebilirsiniz.

Rar şifresi: www.koplugin.com

Link: MediaFire

3

On 24.04.2018 at 13:09, ekmekci2018 yazdı:

bot olmadan kullanılabiliyor mu ?

Kullanılabilir.

0

ACME edit clientte hata alanlar orjinal clientten ui/re_inventory.uif 'i edit clientteki ui klasörüne atsınlar sorun düzelecektir.

0

2 saat önce, anlcn1907 yazdı:

pathoswar serverinde olur mu bu client 

evet olması lazım 

0

57 dakika önce, Marla yazdı:

sexykoda kullanabilirmiyiz  karakter girerken oyun kapanıyor

malesef şuan kullanamazsınız

0

10 saat önce, asakura yazdı:

edit client 4 dakikada bir dc arkadaslar ( Sexy-KO )

dostum ben eski edit clientle giriyorum sadece ui dosyasını değiştirmiyorum ve sorunsuz çalışıyor istersen birde öyle dene

0

28 dakika önce, asakura yazdı:

sexyko icin ozel olmayani mi diyorsun kardes ?

evet kardeşim 

0

yok ya ... sadece objecti kaldiriyorum yine ayni ben vazgectim bu edit client isinden :D save scu idare eder simdilik .. 2 dk da bi dc 2 dkda bi dc ..

0

Bir saat önce, asakura yazdı:

yok ya ... sadece objecti kaldiriyorum yine ayni ben vazgectim bu edit client isinden :D save scu idare eder simdilik .. 2 dk da bi dc 2 dkda bi dc ..

sıkıntı sende o zaman reis yoksa edit clientler sorunsuz sen facebooktan yaz ninja baksın bi yinede

0

yeni maden clientte dediğinizin hepsini yaptım ama oyun yüklenirken hata vermeden kapanıyor çözümü nedir ?

0

Bir saat önce, sefamutlu55 yazdı:

yeni maden clientte dediğinizin hepsini yaptım ama oyun yüklenirken hata vermeden kapanıyor çözümü nedir ?

Aynı sorunu yaşıyorum :/ @SixNinja @Methe

0

2 saat önce, sefamutlu55 yazdı:

Bir saat önce, Vold Lordemort yazdı:

Tekrar kontrol edilecek.

0

Belirtilen dosyaları sildim , indirdiğimiz dosyaları içine attım , launcherdan girdim eksikleri indirdi , gayet sadeleştirilmiş grafikler ,

Sorun alan arkadaşlar , silip , atıp launcherdan 1 kere patch attırmıyormu acaba

0

6 saat önce, Vold Lordemort yazdı:

8 saat önce, sefamutlu55 yazdı:

📌📌Edit Client Tekrar Güncellenip Test Edilmiştir. Oyuna Girdikten Bir Müddet Sonra Etkinlik Saatlerinde Alınan Read Olamadı Sorunu Çözülmüştür. Kullananlar Tekrar İndirmelidirler.

4 saat önce, hummel68 yazdı:

Belirtilen dosyaları sildim , indirdiğimiz dosyaları içine attım , launcherdan girdim eksikleri indirdi , gayet sadeleştirilmiş grafikler ,

Sorun alan arkadaşlar , silip , atıp launcherdan 1 kere patch attırmıyormu acaba

@hummel68 Bu sürümü kullanırsan launcherden patch attırmana da gerek kalmayacaktır.

0