Jump to content

Onlinehile özlemi olanlar gelsin :)

Recommended Posts

Onlinehile ile tanışmam 2010lu senelerdi. Artık 11 mi 12 mi 13mü hatırlamıyorum. Sanırım kousbot sayesinde oldu yada kole :D  Yazarken bile duygulandım bak ne günlermiş. Methe nickli arkadaşıda oradan tanıdım. Buraya gelme sebebimde kendisidir zamanında koxpun çekilişini yapa yapa bağımlı etti kendisi bir nevi uyuşturucu gibi ilk başta bedava verdiydi onlinehilede . O gün bu gündür koxpsuz oynayamıyorum şu pvpleri  :D hiçbir amacım olmasada dahi öylesine hafta sonu takılmak için bile girdiğim blood seker kestiğim swlere bile koxpla giriyorum. Birkaç yerde duymuştum açılacak edecek, sonra Leqo arkadaşımız salmış bu işleri felan dediler. Ama ortamı güzeldi . Efendi düzgün ama oyun dünyasında dalavereyi zevk , hobi haline getirmiş insanlar vardı. O zamanlar bukadar para farm hırsı yoktu sanki genelde eğlence amaçlıydı. Valla özledim şimdi bak :D

• Like 1

Onlinehile bir bağımlılıktır hiçbir şey yapmasam bile günde derste çalışırken her an takip ederdik bende ilk açıldığı zaman 2007 de katılmışım bir şekilde hatırlamıyorum ara ara girmiştim ama sonra unutup gitmişim daha sonra yıllar sonra girdiğimde resmen beni kendine bağlamıştı güzel arkadaşlıklar edinmiştik beraber bir sürü bug açık aramıştık . Bir gün emektar üyelik başvurusu yapılacaktı ilk sene kayıt olanlara bende başvurdum ve daha sonra birçok kişiyle tanışıp birşeyler öğrenme fırsatım olmuştu güzel günlerde emmi bizi bitirdi saldı OH ' u :(

• 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...