Jump to content

BİRKAÇ SORUN VE ÖNERİM OLACAK BAKABİLİRMİSİNİZ

Recommended Posts

Uzun zamandır karşılaştığım BİRKAÇ  hatayı yazmak istedim,çokça zamandırda koplugin kullanıyorum sadece yanlış anlaşılma olmasın,birkaç farklı programda gördüğüm özellikleri önermek istedim mümkünse

yaklaşık 1senedir realkoda oynuyorum,bu zamana kadar otologin kullanmamıştım dün otologin kullandım

1)REALKO 83 lvl skiller açık başlangıç olan bir server,oto loginle giriş yapıldığı zaman açık olan 70 75 80 skilleri kapalı görünüyor kullanılmıyor,skil sıfırlatılsa daha açılmıyor,oto loginden çıkıp normal bir şekilde girince hiç bir problem yok,bunu bütün karakterlerde denedim priest wairor rogue magician farketmez.

2) priestin buff ac skillerini atmakda bir sorun var gibi,mesela ptdeki kimi karaktere buff atıyor ac atmıyor,kimisine ac atıyor buff atmıyor,kimisine ikisinde atmıyor veya ikisine atıyor,her türlü yöntemi denedim efecklere dokunmadım hızlara dokunmadım legal attırdım yine aynı,stabil olarak çalışmıyor gibi duruyor,buff atmadığı karakterin hp veren bir takısını çıakrıp giyince ona buff ac atıyor,bunları söylemek istedim

3) bir önerim olacak üzerimizdeki scleri undy sc ac sc sw sc armo sc red pot gibi şeyleri otomatik basma özellği gelebilirmi,bu çok iyi olur

4)otomatik küçülme topu basma özellği gelebilir mi

5) magician karakterlerde canı yüzde olarak belli bir seviyeye inen karakteri otomatik tp yapması için ayarlama seçeneği eklenebilirmi

6) wariorda ekstra atak da yere vurma skillerini koyup vuruyoruz ama mesela önüne doğru vurmuyor sürekli ya olduğu noktaya yada geriye yana vuruyor,buda pk sırasına ilerlerken vurunca bir işe yaramıyor malesef,bide rakip bi vuruyor 4 yere vurma skilinide aynı anda vuruyor bizde tek tek vuruyruz acaba onun gibi birşey yapılabilirmi,normal atak kısmına koyup vurdurğumuz zamanda hepsini aynı anda vurmuyor videoda izledim ama öyle vurmuyor,ayrıca oraya koysak zaten cry eco skilini vuramuyorız bir anlamı kalmıyor

7) boss bulma özelliği olabilirmi otomatik bosları tarayıp koordinata gidebilir veya yerini bildirebilir

8) hp mp pot kısmında seçtiğimiz hp mp pot bittİğinde otomatik olarak çantadaki hp mp potu basmaya devam edebilirmi

9) atak ayarlarında moba kiltlen seçeneği seçilsede moba kitlenmiyor günlerce denedim bunu en yakında bir mob çıkınca direk ona geçiyor,buda dışarıdan farkediliyor o yüzden sıkıntı oluyor

10) isme göre atak yap dedğimiz zamanda isme göre yapıyor yalnız bir iki mob kestikten sonra bir süre bekliyor saldırı yapmıyor,atak tekrardan açıp kapatınca saldırıya devam ediyor

çok uzun oldu ama aklıma gelenler karşılaştığım şeyler bunlar,birkaç defa konu açtım yorum yazdım görüntülenmedi heralde birşeyi eksik yaptım ondan dolayı olabilir anlayışınıza sığınıyorum birikti aklıma gelen şeyler:)bir öneriniz var ise sevinirim

• Administrator

1- Bahsettiğin otologinle ilgili durumu bana facebooktan birebir ulaş ayrıntılı kontrol edelim. 

2-Buff ile Acc ın çalışma mantığı biraz farklı. Öncelikle sana tavsiyem sadece buff ı kullanman. Acc devreye girince burda ayrıntısını veremeyeceğim teknik sebeplerden dolayı tıkanma yaşanıyor. Eğer herhangi bir şekilde failed veriyorsa buff ve acc skillerin priest bölümündeki Genel Efk hızını yükseltmelisin. Serverın belirlediği hızdan düşük olabilir girilen ayar.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...