Jump to content

Hangi Pvp Server

Recommended Posts

Dostlar şuanda hangi server oynanabilir yardımcı olur musunuz (illegalim yeni aldım koxp)

• Administrator
45 dakika önce, cemcem155 yazdı:

playko4  oynuyorum çalışıyor mu acaba program ?

Evet

• Upvote 1
1 dakika önce, SixNinja yazdı:

Evet

hocam ekstra skilleri atmak için illa bir tuşa basılı tutmamız mı gerekiyor onu sırayla otomatik ayarlayamıyor muyuz ?

• Administrator
1 dakika önce, Matthias yazdı:

hocam ekstra skilleri atmak için illa bir tuşa basılı tutmamız mı gerekiyor onu sırayla otomatik ayarlayamıyor muyuz ?

Otomatik sürekli atak yapmak için normal atak tablosunu kullanacaksınız. Extra Atak için ise tuş kullanacaksınız. İstediğiniz tuşa ayarlayabilirsiniz. Adı üstünde extra atak. Yani sadece istenilen zamanda devreye girsin diye. 

Örneğin;

Atak tablosuna Spike hariç asas atak skillerini eklediniz.

Extra Atak tablosuna da sadece Critic ve Spike skillini eklediniz.

Bu durumda atak yaparken sadece istediğiniz zamanda critic ve spike ın devreye girmesi için kullanılabilir.

Ayrıca extra atak warriorun yere vurma skilleri için de kullanılabilir. 

9 dakika önce, SixNinja yazdı:

Otomatik sürekli atak yapmak için normal atak tablosunu kullanacaksınız. Extra Atak için ise tuş kullanacaksınız. İstediğiniz tuşa ayarlayabilirsiniz. Adı üstünde extra atak. Yani sadece istenilen zamanda devreye girsin diye. 

Örneğin;

Atak tablosuna Spike hariç asas atak skillerini eklediniz.

Extra Atak tablosuna da sadece Critic ve Spike skillini eklediniz.

Bu durumda atak yaparken sadece istediğiniz zamanda critic ve spike ın devreye girmesi için kullanılabilir.

Ayrıca extra atak warriorun yere vurma skilleri için de kullanılabilir. 

anladım ama mage oynarken mesela mob kesiyorum slow koyuyorum başa sonra skilleri koyup en son 18 seri skilini koyuyorum ama sadece ilk skill slowu atıyor gerisini atmıyor bende extrayı kullanmaya başladım :/

• Administrator

Çünkü atak tablosunun çalışma prensibi sıralı sistem. Sıralı sistem Skillerin süresine göre sırayla vurur. Örneğin;

Meteor

Supernova

İnferno

Fire burst 

Bu şekilde eklersen başta meteoru vurur sonra sırayla diğer skilleri vurur en son 33 skilli seri bir skill olduğu için sürekli onu vurur ta ki önceki skillerin süresi dolana kadar. Bu şekilde olduğu için 33 skillini başa eklersen sürekli onu vurmaya çalışacaktır. Atak sekmesine birden fazla seri skill eklerseniz sürekli en baştakini vurur.Birini normal ataktan diğerini Extra atak kullanman en mantıklısı.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...