Jump to content

Hileyle ilgili bilgi alma soru yanıt konusu

Recommended Posts

Öncelikle şunu belirtmek isterim ben tam 1 ila 1.5 sene öncesinde ayda 2-3-4 ACME serverler açılırken sürekli koxp satın alan sürekli farm yapan biriydim bu siteden alırdım.
İkinci olarak sene başlarından sonra farm bitmiş gibi gözüküyor günde 30-40 konu açılan bir forumdu burası konular arası günler haftalar var üzücü biraz.
-
Merak ettiğim koxpla ilgili farm yapacağım tekrardan başlayacağım fakat acme server göremiyorum en güzel acmelerde sorunsuz sıkıntısız saatlerce bakmadan da farm yapabildiğimiz güvenlik acmeydi bu serverler yok hile 9 ayrı güvenliği delebiliyor fakat bazılarında hep sorun oluyordu bununla ilgili soracağım

1- Hile geçen sene olduğu gibi 30-40 tane çar açabiliyor muyuz 
2- Acme server yok Fakat farklı ACS korumalarında stonesoftware de yani demek istediğim 20xx üzeri tüm farm serverlerinde sorunsuz geçiyor mu yoksa ufak takılmalara maruz kalıyor muyuz dürüstçe bi açıklama alabilirmiyim

3- Farm eskisinden farklı narkisi generatörü felan bu farklı güvenlikli serverlerde geçiyor mu? 

• 2 weeks later...

Acmede Proxy sart O yuzden Proxy bulamazsın cunku cogu fix Proxy buldugun zaman ahber et cunku Cogu kişi aramaktatır 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...