Jump to content

Recommended Posts

deathko için proxy satan varmı? deathko proxy kullanmak için hangi ülke çalışmaktadır bilgi verebilirmisiniz ?

Türk haric digerleri kapalı

kapalı olmasa bile kapatıılır 12 saati geçmez

Türk proxy alırsanda kapatılır :D

Mobil ip veya real modem ip dışında proxy yasatmazlar :(

bu dediklerimde 1 adeti 100 200 tl arası

On 25.04.2020 at 03:10, AyParçası yazdı:

Türk haric digerleri kapalı

kapalı olmasa bile kapatıılır 12 saati geçmez

Türk proxy alırsanda kapatılır :D

Mobil ip veya real modem ip dışında proxy yasatmazlar :(

bu dediklerimde 1 adeti 100 200 tl arası

proxy olayına hiç girmedim deathkoya değer 100-200 liralık bir proxy aldığımızda 1 tanesinden 5 tane açabiliriz değil mi deathko sınırı 5 tane çünkü. Sıkıntıda yaşamayız %70 ihtimalle falan doğru mudur

5 saat önce, canyasar34 yazdı:

proxy olayına hiç girmedim deathkoya değer 100-200 liralık bir proxy aldığımızda 1 tanesinden 5 tane açabiliriz değil mi deathko sınırı 5 tane çünkü. Sıkıntıda yaşamayız %70 ihtimalle falan doğru mudur

hayır 1 proxy ile 1 tane client fazladan sokabilirsin sadece :) ki mobil proxy dahil olmak üzere hepsinde sorun yaratabilir bir gün içindede yasaklanabilir 1 ay sonra da :)

öyle bir tane alıp 5 tane sokayım diye birşey yok yani senin belirttiğin 2. pcde mobil internet veya farklı bir modem ile bağlanıp yapılabilecek bir işlem.

edit: ip konusunda ise multi bağlantı sağlayan ip ler mevcut ama nekadar sağlıklı olur onu bilemem

5 adet sokabilir hocam ne 1 adeti ? Birsey mi kaciriyorum :) yeni ip ile server siniri kac ise okadar karakter sokabilir 

13 saat önce, canyasar34 yazdı:

Çalışan proxy bulabilirsen 1 ip den oyunun izin verdiği kadarı ile char açabilirsin. Doğru anlamışsın, deathko için 1 ip = 5 char

Telefon internetiyle 5 char acsam edit clientle madende nekadar internet yer fikri olan var mi

Valla ben kişisel vps sunucu alıp turkıye konumlu vpn yaptım yine olmadı bloklamışlar ancak gercek bı ınternet ipsi olması lazım sanırım ama nerden temin edilir bilmıyorum.ayrıca paralı premium vpnleride denedım sonuc degısmedı 

8 saat önce, AyParçası yazdı:

5 adet sokabilir hocam ne 1 adeti ? Birsey mi kaciriyorum :) yeni ip ile server siniri kac ise okadar karakter sokabilir 

15 saat önce, GhostTigerTR yazdı:

hayır 1 proxy ile 1 tane client fazladan sokabilirsin sadece :) ki mobil proxy dahil olmak üzere hepsinde sorun yaratabilir bir gün içindede yasaklanabilir 1 ay sonra da :)

öyle bir tane alıp 5 tane sokayım diye birşey yok yani senin belirttiğin 2. pcde mobil internet veya farklı bir modem ile bağlanıp yapılabilecek bir işlem.

1 proxy den 1 tane client fazladan sokabilirsin diye belirtmemin sebebi aşağıda yazdıklarımın içinde mevcuttur. bunu söylememin sebebi zaten maxggeo tarzı sitelerin verdiği hizmetler.

piyasadaki birçok firma proxylerin hostnamelerini ttnet turkcell vs gösterip kullanıcıları dolandırmaya yönelik işler yapabiliyor
ayrıca 1080 portlari mimlenmiş durumda.

diğer bir konu;

Maxggeo İP2location sitelerinde dunyadaki butun proxylerin db leri tutuluyor ve bu siteler proxy koruması görevide veriyor. Haliyle butun ip ler bu adamların dblerinde olduğu için ne yaparsanız yapın her turlu yakalayacaği da bir gerçek. O sebeple asla yakalanmaz veya nekadar süre aktif tutabiliriz nekadar süre gidiyor gibi durumları konuşmamanız daha iyi.

Şöyle de bir gerçek var  internetteki free proxyler çalişir paralilar çalişmaz
internetteki free olanlar PUB proxy dir satın aldıklarınızın çoğu DHC .
pub proxy nedir sistemde biz nasıl pub proxy olarak görunuruz bunlar etraflıca anlatma gereği duymuyorum. ama kısaca Normalde PUB proxyler sadece kamuya ait olan ip adresleri oluyor
*DCH

Turktelekom mevzusuna gelirsek;

Evet telekom zaten hiçbir şekilde proxy vb satışına izin vermiyor ve bu konuda ciddi yaptırımlarla karşılaştırıyor.. bir hostname de onların ismini bile göstermemiz yasak olabilir. aşırı detayı hakkında Bilgim yok fakat zaten yemiyor
https://whatismyipaddress.com/ip/45.136.4.112 buradan kontrol edebilirsiniz.

örnek bir ip ttnet olarak görunur. Meriç telekominikasyondan classların bir kısmını temin ettiğiniz için onların ismide geçiyor fakat onuda değiştirme şansınız var ama üzülerek söyleyebilirim ki hiçbir şekilde yemiyor yakalanıyor.

Proxy Konusu Uzun Lafın Kısası İki Ucu Boklu Değenek Arkadaşlar.

Önerim;

TR lokasyon mobil proxyler aylık 300-400 tl civarında olduğu için (pahalı olmasının sebebi tr de mobil hizmet veren şirketlerin paket-fiyat doğrusunu düyük GB yüksek fiyat sisteminde ilerlettikleri için) Bununla uğraşmak yerine basit bir farm bilgisayarı ve 1 adet superbox veya mobil internet ile bağlayıp farklı bilgisayardan server sınırı kadar hesap sokmanızdır.

15 saat önce, GhostTigerTR yazdı:

hayır 1 proxy ile 1 tane client fazladan sokabilirsin (edit:söylediğim biraz yanlış anlaşılmış  normalde bu proxy satıcılarının belirlediği bir durum xx bir proxy 3 karaktere kadar açabilirken. xx proxyde 15e kadar açabiliyor.(  ama piyasadaki çoğu firma 1 ile sınırlandırır fazlasını veren yerler vardır elbet 15 taneye kadar izin verende vardır ama 5x sokabilirsin sw izninden dolayı.) :) ki mobil proxy dahil olmak üzere hepsinde sorun yaratabilir bir gün içindede yasaklanabilir 1 ay sonra da :)

öyle bir tane alıp 5 tane sokayım diye birşey yok yani aldığın firma kaç bağlantı izni veriyorsa okadar 2. pcde mobil internet veya farklı bir modem ile bağlanıp yapılabilecek bir işlem. daha sağlıklı olabilir

edit: ip konusunda ise multi bağlantı sağlayan ip ler mevcut ama nekadar sağlıklı olur onu bilemem

@AyParçası editleyip daha anlaşılabilecek bir dilde belirttim

5 dakika önce, AyParçası yazdı:

Kucuk bi tavsiyede ben vereyim

Telefon internetinizi acin

Pcye wifi usb takip baglanin

Modemlede ethernetle baglanin 

2 netiniz var suan

Peki hangisiyle knighta giricem

Bunu ayarlayan 2 3 program var direk o ipden o exenin giirisini saglar.

Farkli bi yontemse

Ccproxy ile wifi ile bagladgnz neti proxy haline cevirip baglanmaniz :)

bu da bir yol tabiki . ben en anlaşılabilir dilde yukarda uzun uzun belirttim umarım arkadaşların kafasında bir yer edinmiştir proxy konusu

4 saat önce, Berkkoc yazdı:

Telefon internetiyle 5 char acsam edit clientle madende nekadar internet yer fikri olan var mi

bu yaptığın işlemlere arka planda calışan diğer uygulamalara ve birçok duruma göre değilebilir ama kısaca basit bir hesaplama yaparak nekadar yiyebileceğini bulabilirsin.

çalıştır veya arama kısmına resmon yazıp çalıştır.

eGWQOT.png

burada çalışacak uygulamalar açıkken nekadar harcadığını görebilirsin belli bir süre içinde harcananı toplarsan zaten sana ortalama nekadar yiyeceğini gösterir.

ayrıca eklemeyi unutmuşum koplugin.exe leride eklemen gerek hesaplama yaparken. 

dipnot: oyunda yaptığın herşey belli bir oranda veri yer üstünde takılı pus itemleride buna dahil yapılan işlemler nekadar azalırsa veri kullanımı okadar düşer.

48 dakika önce, AyParçası yazdı:

Kucuk bi tavsiyede ben vereyim

Telefon internetinizi acin

Pcye wifi usb takip baglanin

Modemlede ethernetle baglanin 

2 netiniz var suan

Peki hangisiyle knighta giricem

Bunu ayarlayan 2 3 program var direk o ipden o exenin giirisini saglar.

Farkli bi yontemse

Ccproxy ile wifi ile bagladgnz neti proxy haline cevirip baglanmaniz :)

Merhaba dediğiniz program hangisi acaba bende hem modem hemde tlefon neti var. Yani toplamda 10 çar açabilirm exeyi nasıl yönlendiricem programın adını verirmisinz. ForceBind diye birşey var onu beceremedim.

beyler proxy devri tamamen kapandı artık girmeyin çarlara ban atıyorlar mobil proxy peşine düşmeyin onlarda yedi

350tl yi heba edip mobil proxy satın aldım,üzülerek belirtmek isterimki sanırım ACME baya geliştirmiş kendini genede giriş SAGLAYAMADIM serverın tek baglantı noktası turktelekom ve superonlıne modeminizin olması veya türkcell VINN satın alıp kafanızı hayatınızın sonuna kadar rahatlatıp proxylerden uzak durabılırsınız tabı bunun ıcınde 2.bir bilgisayara ihtiyac var , ama turkcell vınn ı proxye baglayabılıyorsak orası tartışılır bilgim dahilinde degil

On 29.04.2020 at 04:55, kal-el yazdı:

350tl yi heba edip mobil proxy satın aldım,üzülerek belirtmek isterimki sanırım ACME baya geliştirmiş kendini genede giriş SAGLAYAMADIM serverın tek baglantı noktası turktelekom ve superonlıne modeminizin olması veya türkcell VINN satın alıp kafanızı hayatınızın sonuna kadar rahatlatıp proxylerden uzak durabılırsınız tabı bunun ıcınde 2.bir bilgisayara ihtiyac var , ama turkcell vınn ı proxye baglayabılıyorsak orası tartışılır bilgim dahilinde degil

Geçmiş olsun dostum. Umarım uğradığın zararı karşılayabilirsin. 

• 2 weeks later...
15 saat önce, berkmtlee12 yazdı:

arn game türk lokasyonlu proxy çıkarmıs. kullanan varmı ?

SAKIN HATAYA DÜŞÜP ALMAYIN ACMENİN SİSTEMİ OTOMATİK YAKALIYOR. LOKASYONUN ÖNEMİ YOK. ZATEN O SİTE BİR COK KULLANICIYI BU FORUMDA MAGDUR ETTİ HAMSİ GB NİCKİYLE VE BANLANDI. ŞUAN ARNGAME NİCKİYLE FORUMDA DOLASIYOR. NEDEN MÜSADE EDİLİYOR BİLMİYORUM.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...