Jump to content

ARN GAME VE DİĞER FİRMALARDAN PROXY ALACAKLAR!

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Geçen gün Arn game sitesinden proxy alışverişi yaptım. Başka proxy satıcılarına güvenmiyordum. Arn proxy bu ACME serverlarda proxylerinin güvenli olduğu söyledikleri için Acme server için proxy aldım 2 gün içinde patladı. Siteye ulaştığımda ise sitedeki canlı destek bana bir şey yapılmayacağını para iadesi bile yapılamayacağını söyledi. Arn game sitesinden proxy vs. hiç bir alışveriş yapmanızı önermiyorum. Oradan aldığınız proxyler max 2  gün içinde patlıyor. Çoğu kişi bu durumdan şikayetçi. Benim başım ağrıdı bu konudan sizinde ağrımasın. Dediğim gibi kimseye önermiyorum tavsiyede etmiyorum.

Bende aldım kardo 2 gün olmadı engellendi, diyolar ki sunucu taraflı engelli bağlantıyla ilgili sorun yok yapacak bişey yok falan filan. Ulan itler başta dediniz sorun olursa değiştiriyoruz. ALMAYIN!

• Upvote 1
  • Administrator

Merhaba Arkadaşlar;

Müşterilerden gelen sık şikayetleri buraya aktarıyorum. Şikayetler genelde ACME Serverlardaki kullanımlarda geliyor. Aşağıda bulunan ilgili proxy üreticilerinin ayrıntılı bilgi vermemesinden dolayı mağduriyet yaşamamanız için yazma gereği duydum.

Bildiğiniz üzere ACME sunucularda özel olarak proxy güvenliği var. Çalışan proxy bulmak çok zordur. Bulsanız dahi kimi zaman 4-5 günde kimi zaman ise 24 saat dolmadan satın aldığınız proxy server tarafından engelleniyor. Yenisini alsanız bile servera proxy ile giriş yapamıyorsunuz.

• Aktif ProxyArnProxy ve JetProxy hiçbir şekilde ACME serverlarda(DrakinGame,WackoGame,Alemgame,Devilko,KnightKingdom,Deathko,KOEuropasia) çalışmamaktadır. Bu firmaların proxylerinin çalıştığı zamanlarda çok güzel ana sayfalarına çalışan serverları yazıyorlardı. Şu an çalışmadığı için o ibareleri kaldırdılar. Yani ortaya sis bulutu atıyorlar ki siz neden çalışmıyor dediğinizde size saçma sapan bahaneleri sunabilsinler. Gizli dolandırıcılık yani dikkat edin arkadaşlar.

Benim bilmediğim farklı proxy üreticileri konusunda bilgisi olanlar konuya yazarsalar seviniriz.

• Upvote 2
  • SixNinja featured, unfeatured, featured and pinned this topic

Ek Olarak Bilgilendireyim;

Piyasada bu konuda satış yapan hemen hemen bütün firmaları denedim ama sonuç genel olarak hep aynı hüsran.

Sadece Mobil proxy ler diğer proxylere göre daha uzun gidiyor ancak mobil proxy ler fiyat olarak yüksek meblalara satıldığı için ve değişim olmadığı için sorun

yaşatıyor ve yakalandığında yüksek zararlara uğrayabiliyorsunuz.

Edit: türktelekom proxy ile ilgili çok soru geliyor arkadaşlar türktelekom proxy satışı yasak yani satışını yapan pek görmedim bunuda belirttiğim gibi

türktelekom proxy satışı yapan firmaların yüksek para cezalarına çarptırıldığı için hiçbir firma bu konuda lades demek istemiyor(bulursanız gayet sağlıklı bir şekilde kullanırsınız tabiki :) )

• 1 month later...

Turkcell statik ip proxy hizmetimizden faydalanabilirsiniz,konu linkini bıraktım kontrol edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

16 hours ago, Proxyv6 said:

Turkcell statik ip proxy hizmetimizden faydalanabilirsiniz,konu linkini bıraktım kontrol edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlarınız çok uçuk burda ki kitle büyük ve yeni görüyoruz sizi patlama olasılığını bilemeyiz iplerin o yüzden ilk deneyim için 150 TL fazla miktar.
Başlangıç olarak daha düşük tutar benim ilgimi çeker onun dışında "belki" düşündürür.

• 2 weeks later...

MOBİL VEYA DATACENTER İP VERKETMİYOR ARKADASLAR HEPSİ YAKALANIYOR. ÖZELLİKLLE MOBİL PROXY FİYATLARI COK YÜKSEK OLDUGU İÇİN BÜYÜK ZARAR EDERSİNİZ DİKKAT EDİN.

• 7 months later...
  • Administrator

Yine şikayetler geldiği için gereksiz yere satın alınmaması için konu uplanmıştır.