Jump to content

DeathKo(DeathkoAcs), UskoGame(UskoSoft), Oldschoolko(OskoSoft), JustMyko, Ko4Fun, DarkMyko, MykoGG Virüslü Anti İle ilgili Bilgilendirme!

Recommended Posts

Evet. Güncelleme verdiler yine. Karakter yüklendiği gibi Hile Algılandı diyip oyunu ve bilgisayarı kapatıyor.

Güncelleme yayınlanmadan botla oyun girmeye çalışmayın arkadaşlar.

33 dakika önce, Lovegent yazdı:

Evet. Güncelleme verdiler yine. Karakter yüklendiği gibi Hile Algılandı diyip oyunu ve bilgisayarı kapatıyor.

Güncelleme yayınlanmadan botla oyun girmeye çalışmayın arkadaşlar.

Aynen öyle oluyor Yetkililere DUYURULUR :)

• Administrator
1 saat önce, xeonem1991 yazdı:

Aynen öyle oluyor Yetkililere DUYURULUR :)

✅✅✅GÜNCELLENDİ 8.7.5 REUP sürümün ardından gelen JustMYKO için Tekrardan güncellendi. . (REUP2 sürümü tekrar indiriniz)✅✅✅

:KEKW:

• Like 1
  • Upvote 1
  • Administrator
14 dakika önce, NickFury yazdı:

✅✅✅GÜNCELLENDİ 8.7.5 REUP sürümün ardından gelen JustMYKO için Tekrardan güncellendi. . (REUP2 sürümü tekrar indiriniz)✅✅✅

:KEKW:

:KEKW::KEKW:

• Like 1
  • Administrator
On 19.02.2020 at 22:10, Phobos yazdı:

formattan geliyorum adam pcyi sırtladı götürdü açılmıyordu

Merak etmeyin bilgisayarına zarar verdiğiniz insanlar mahkemede ananızı bacınızı sırtlarlar :)(justmyko yöneticisi tespit edildi)

• Upvote 1

malesef serverlarına girmemle mavi ekran alıp sistemin çökmesi bir oldu format atarak tekrar bilgisayarı kendine getirdim

Sixninja merhaba, 

2 pcmde şu an kilit, sizinde hatanız var. Böyle bir durum varsa kosp girmesin oyuna. 2 pc de formatlı şu an. Bu arkadaşın ipden konumu bulabiliyor musun. Şikayeti bizzat kendisine yapacağım. 

• Administrator
2 dakika önce, cabbaro yazdı:

Sixninja merhaba, 

2 pcmde şu an kilit, sizinde hatanız var. Böyle bir durum varsa kosp girmesin oyuna. 2 pc de formatlı şu an. Bu arkadaşın ipden konumu bulabiliyor musun. Şikayeti bizzat kendisine yapacağım. 

Kendileri oyundan alenen noticelerle tehdit ediyorlar zaten dostum benim bir şey yapmama gerek yok. Ayrıca bu hiçbir server hatta hiçbir oyun bu veletler kadar karaktersiz ve şuursuzca davranmadı. Davranamaz, çünkü ciddi bir suç bu farkında değiller. Ama hesabını cidden verecekler. Açık adreslerini bilmiyorum. Ama özelden nerede yaşadıklarını şehir olarak verebilirim. Ad soyad ile birlikte.

• Administrator
5 dakika önce, ENEZ yazdı:

malesef serverlarına girmemle mavi ekran alıp sistemin çökmesi bir oldu format atarak tekrar bilgisayarı kendine getirdim

Bilgisayarında önemli belgeler olmayanlar için sorun olmayabilir. Ama bir arkadaşımızın ciddi belgeleri gitmiş bulunmakta. Çalıştığı şirket üzerinden siber suçlara zaten şikayet edildiler.

• Administrator

Yaptıkları güncellemeler, yaptıkları orospu çocuklukları(cracklemeye çalışmaları, ddos atmaları, virüslü patch vermeleri) hiç biri dert değil ama önceden yaptıklarımdan ders almadan hala tehditkar konuşmaları biraz elimi kaşındırıyor. şeytan diyor yıllardır yaptığın işi yap, 10 yıldır her tehdit edene yaptığını yap bug bul serverın anasını sik. sonra aynı şeytan diyor ki şimdi kendilerine açtıkları betavari servera yapma sabret daha sonrasında antilerini satıp millete mahcup olacağı zaman hamleni yaparsın. bu antiyi satın alacak server sahibi varsa şimdiden özür diliyorum, format atmak zorunda kalan müşterilerimize tek sözüm merak etmeyin sabrın sonu selamet kozumuz sağlam bugün olmasa da dediğim gibi sağlam bir server açılışına video hazır.

• Upvote 5

Bunların Yolunu Yordamını S..kym ben Allah belanızı versin be Bi oyun için 16 bin tl lik pc çöktü o dert degil içindeki bütün Şirket dosyaları gitti.

Hocam yarın bu konu altında resmî olarak atılabilecek tüm adımları paylaşacağım. Siz kendi açınızdan sabredin. Biz de o resmî bugların peşinde koşacağız.

• Upvote 1

hocam benimde bilgisayarım çöktü hiç beklemiyordum notice geçerken adamlar uyuyordum uyandım oyuna girdim tak ssd resetlenmiş yanlış anlamayın suçlamada bulunmuyorum ama madem bilginiz vardı gerçekten koxp oyuna girmese iyi olabilirdi benim şansıma format usbsi vardı elimde olmasa koca kasayı bigisayarcıya taşıyıp 2 3 gün makinesiz kalacaktım lütfen bu amına kodumunun evlatlarına derslerini verin ve paylaşın yapılanları bizde görelim bu şerefsizlik 7 8 gm 1 2 k lık sv de koxpu engelleyemeyip böyle bi yola başvuruyor tilt oldum gece gece saygılar

• Administrator
5 dakika önce, yamanpanpa yazdı:

hocam benimde bilgisayarım çöktü hiç beklemiyordum notice geçerken adamlar uyuyordum uyandım oyuna girdim tak ssd resetlenmiş yanlış anlamayın suçlamada bulunmuyorum ama madem bilginiz vardı gerçekten koxp oyuna girmese iyi olabilirdi benim şansıma format usbsi vardı elimde olmasa koca kasayı bigisayarcıya taşıyıp 2 3 gün makinesiz kalacaktım lütfen bu amına kodumunun evlatlarına derslerini verin ve paylaşın yapılanları bizde görelim bu şerefsizlik 7 8 gm 1 2 k lık sv de koxpu engelleyemeyip böyle bi yola başvuruyor tilt oldum gece gece saygılar

Böyle bir orospu çocukluğunu yapabilecekleri düşünmedik hiç. Zira büyük bir suç. Sanırım 2-3 ergen yönetiyor serveri. Ama başlarına iş aldılar. Deliller sağlam. Ad soyad IP adresleri belli. Siber suçlar şubeye bugün itibariyle bir üyemiz tarafından şikayette bulunuldu. Yapılacak işlemleri burdan kendisi paylaşacaktır. Siz de aynı şekilde şikayet edersiniz. 

başvuaracak arkadaşlar varsa aşağıda ki gibi dilekçelerini hazırlayıpp bulundukları ildeki adliyeden iligili bilişim suçları savcılığına vermeleri yeterli

……. CUMHURİYET SAVCILIĞINA

ŞİKAYET EDENİN;

ADI, SOYADI                                   :

T.C KİMLİK NUMARASI                  :

ADRESİ                                            :

ŞÜPHELİNİN;

ADI, SOYADI                                   :

T.C KİMLİK NUMARASI                   :

ADRESİ                                            :

SUÇ TARİHİ                                    : 

SUÇUN KONUSU:

1- Yukarıda belirtilen suç tarihinde JustMyko isimli MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) türünde olan oyunu  ……….   adlı kullanıcısı olarak oynamakta idim. İlgili oyun sebebiyle Ek te sunmuş olduğum ekran görüntülerinden de anlaşılacağı üzere kişisel bilgisayarıma iznim dışında müdahale edilerek maddi boyutta zarar verilmiştir. İlgili oyun yöneticileri tarafından da bu husus açık bir şekilde kabul edilmektedir.

2- Şüphelilere ait IP adresleri ve kişisel bilgileri aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca ilgili oyunun internet adresi “www.justmyko.com"'dur.

3-Tarafıma yönelik maddi zarar içerikli eylemi gerçekleştiren kişi/kişilerin cezalandırılmasını ve zararımın karşılanmasını talep ederim.

HUKUKİ DELİLLER       :

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YA DA YAZICI ÇIKTISI VARSA DİLEKÇEYE EK OLARAK BELİRTİLİP EKLENMELİDİR ANCAK BU TÜR DELİLLER ZARURİ OLMADIKÇA DİKKATE ALINMAZ. KOPLUGİNDE VERİLEN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VE SANIRIM KOPLUGİN YÖNETİCİ ARKADAŞLAR IP VE İSİM VS GİBİ BİLGİLERE SAHİPLER ONLARIDA ALARAK BURAYA EKLEMENİZ GEREKMEKTE.

NETİCE-İ TALEP  : Şüpheli hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak suç delillerinin tespiti için gerekli emniyet birimlerine müzekkere yazılmasını akabinde iddianame düzenlenmek suretiyle kovuşturmanın yapılarak şüphelinin eylemine uyan TCK veya sair mevzuat gereğince cezalandırılmasına karar verilmesini arz ve talep ederim. …/…/….                 

İsim soyisim

imza

• Upvote 2

justmyko ya üye olduktan sonra telefonuna sürekli iddaa sitelerinden mesaj gelen varmı

On 19.02.2020 at 23:25, SixNinja yazdı:

Bildiğiniz üzere JustMyko serveri için sürekli güncelleme veriyoruz arkadaşlar.

Son verdikleri güncellemeden önce Botumuzu fixleyememe beceriksizliği kendilerine ağır gelmiş olsa ki oyuncuları aleni bir şekilde tehdit ettiler, bilgisayarlarına zarar verecekleri konusunda.

Verdikleri virüslü güncellemeden sonra birkaç kullanıcının bilgisayarını kullanılmaz hale getirdiler.

Bilgisayarı zarar gören kişiler, ilgili makamlara zaten JustMyko ekibini şikayet etmeye başladılar bile. Kendileri açık bir şekilde itirafta bulundular bilgisayarınızı kullanılmaz hale getireceğiz diye.

Biz güncelleme çalışmalarına devam edeceğiz. Eğer bilgisayarı zarar görenler varsa aşağıdaki adeta itiraf niteliğindeki SS'leri ciddi delil olarak kullanabilirsiniz.

JustMyko(JustAcs), Ko4Fun.net(SkynetAcs), TurkGamer gibi antiler Koray denen geçmişi trojan keylogger ile geçmiş bir hastalıklı kişiye aittir. Antiyi bile zamanında başka kişilerin kişisel bilgilerini çalarak elde etmiştir.

Biz koxpu güncelleyerek zarar verecek her türlü girişimi engelleyeceğiz Fakat bu serverlar koxpsuz dahi girseniz Admin size sinirlenince bilgisayarınızdaki tüm bilgileri silebilecek.

Bu antiye sahip serverları anlayabilmek için Client klasörünün içinde AntiCheat adlı bir klasör varsa ve içindeki anti dosyaları aşağıdaki SS'deki dosyalar varsa bu hastalıklı kişiye aittir her türlü illegal aktivite bekleyin.

Screenshot_8.png

JustMyko Ekibinden birkaç kişinin IP adresleri de elime geçmiştir. Eğer şikayette bulunacak varsa benimle özelden iletişime geçebilir.

JustMyko'dan İtiraflar:

Screenshot_62232.png

Screenshot_722.png

87270354_184888296108782_7085673415276756992_n.png

A815942D-91E2-4B2C-985A-FEA5F3B5E0D8.png

bugun benım pc mavi ekran verdi ve ssd komple system sılınmıstı demek bundan oldu.Bende monster aradım sistemi yeniden yükleyin olmaz ise bize gönderin dedilerdi.DEmek bu adi şerefsizler yaptı.

• Administrator

Trojan, Keylogger, Zombie kervanına DeathKO da SkynetAcs antisine geçerek katılmıştır arkadaşlar. Başka serverlara DDOS atmak için girdiğiniz bu antiye sahip serverlardan virüs kapıyorsunuz. Bu virüsleri tek sunucuda birleştirip hedefe saldırmak için kullanıyorlar. Girmenizi tavsiye etmem.

On 20.02.2020 at 02:15, Methe yazdı:

Yaptıkları güncellemeler, yaptıkları orospu çocuklukları(cracklemeye çalışmaları, ddos atmaları, virüslü patch vermeleri) hiç biri dert değil ama önceden yaptıklarımdan ders almadan hala tehditkar konuşmaları biraz elimi kaşındırıyor. şeytan diyor yıllardır yaptığın işi yap, 10 yıldır her tehdit edene yaptığını yap bug bul serverın anasını sik. sonra aynı şeytan diyor ki şimdi kendilerine açtıkları betavari servera yapma sabret daha sonrasında antilerini satıp millete mahcup olacağı zaman hamleni yaparsın. bu antiyi satın alacak server sahibi varsa şimdiden özür diliyorum, format atmak zorunda kalan müşterilerimize tek sözüm merak etmeyin sabrın sonu selamet kozumuz sağlam bugün olmasa da dediğim gibi sağlam bir server açılışına video hazır.

videoyu sabırsızlıkla bekliyorum :D ortalık fena karışıcak gibi

• Administrator
On 23.11.2020 at 23:22, BeyCosT yazdı:

deathko xacs degılmıydı. yinemi değiştirdiler

Evet değiştirdiler.

• SixNinja changed the title to DeathKo(SkynetAcs), UskoGame(UskoSoft), Oldschoolko(OskoSoft), JustMyko, Ko4Fun, DarkMyko, MykoGG Virüslü Anti İle ilgili Bilgilendirme!

Bu lavuğa ulaşmak isteyen her türlü fanteziyi uygulamak isteyen ciddi olan (evine kadar gelecek) kardeşlerim bana ulaşabilir . Siber suçlar,savcılık gibi mevzuları açacak arkadaşlar yazmasın kendi adaletini kendi sağlamak isteyen kardeşlerim mesajınızı bekliyorum :)

• SixNinja changed the title to DeathKo(DeathkoAcs), UskoGame(UskoSoft), Oldschoolko(OskoSoft), JustMyko, Ko4Fun, DarkMyko, MykoGG Virüslü Anti İle ilgili Bilgilendirme!