Jump to content

SAMSUN Da Güneş Doğdu SELAM DURUN SixNinja Döndü :) !

Recommended Posts

@SixNinja kardeşimiz Vatani Hizmetini Tamamlayıp Aramıza Dönmüş Buralar Sensiz Çok Sessiz di Hacı Tekrar Aramıza Hoşgeldin Koplugin Ailesi Olarak Tekrar Birlikte Bütün Olmanın Gururu İçimizde :) Geçmiş Olsun  @Nickfurry Ve @ByRoSS un Gözleri Yollarda Kalmıştı ^^

• Upvote 3
1 saat önce, ByRoSS yazdı:

ahahaha şaka değil harbiden gözlerim yollarda kaldı :)

geldiğine göre tatile mi çıkıyorsun :)

11 dakika önce, BeyCosT yazdı:

forum sırayla askerden gelip gidiyor herhalde :D

aynen öyle :D

• Administrator
On 07.02.2020 at 21:14, GhostTigerTR yazdı:

@SixNinja kardeşimiz Vatani Hizmetini Tamamlayıp Aramıza Dönmüş Buralar Sensiz Çok Sessiz di Hacı Tekrar Aramıza Hoşgeldin Koplugin Ailesi Olarak Tekrar Birlikte Bütün Olmanın Gururu İçimizde :) Geçmiş Olsun  @Nickfurry Ve @ByRoSS un Gözleri Yollarda Kalmıştı ^^

Çok teşekkür ederim dostum :) Zor olsa da atlattık bir şekilde askerlik işini :D @ByRoSS da yokluğumda beni aratmamıştır diye düşünüyorum. Kendisinin yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum :) Samsun Esentepe Kışlasını asla unutmayacağım :D Orada askerlik yapmış arkadaşları çok iyi anlıyor, yapacak arkadaşlara şimdiden kolaylık diliyorum gerçekten :D 

• Upvote 1
  • Administrator
1 dakika önce, berkmtlee12 yazdı:

güzel insan hoş geldin özlettin kendini :) @SixNinja

Teşekkür ederim dostum ben de özledim sizleri, hoş buldum :) 

4 saat önce, SixNinja yazdı:

Çok teşekkür ederim dostum :) Zor olsa da atlattık bir şekilde askerlik işini :D @ByRoSS da yokluğumda beni aratmamıştır diye düşünüyorum. Kendisinin yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum :) Samsun Esentepe Kışlasını asla unutmayacağım :D Orada askerlik yapmış arkadaşları çok iyi anlıyor, yapacak arkadaşlara şimdiden kolaylık diliyorum gerçekten :D 

Bir deli benim herhalde subaylık kovalıyorum 😁 

seviyoruz seni herşeye ramen tekrar aramıza hoşgeldin😁

• Administrator
9 dakika önce, GhostTigerTR yazdı:

Son hafta aynı kışlaya 250 yedek subay alındı eğitim için. İnan adamlara acıyordum :D Bizden farklı ve sık eğitim alıyordular :D 

Teşekkürler dostum ben de seviyorum sizleri hoş buldum :) 

8 saat önce, SixNinja yazdı:

Hahahaha 370kd olarak seni çoook ama çok iyi anlıyorum ah esentepe ah..

• Upvote 1
6 saat önce, GhostTigerTR yazdı:

ben de kovalıyorum reis aslında bu celp dönemi gidicektim şubatta ne hikmetse diğer celp dönemine kaymışım bekliyoruz. :)

28 dakika önce, M4Carbine yazdı:

ben de kovalıyorum reis aslında bu celp dönemi gidicektim şubatta ne hikmetse diğer celp dönemine kaymışım bekliyoruz. :)

Olur olur düzelir😁

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...