Jump to content

Acme log mantıgı

Recommended Posts

abi bottan yakalanıyorlar cünkü yayını izliyorum şu an loglara girip adamların yanına ışınlandı 13 tane çarı banladı yan yana duran.

11 dakika önce, dede1 yazdı:

suan canlı yayın yapıyor mikey yarından itibaren hapise atılanlar diyor ustu cıplak birsekilde cıkıcak diyor itemleri gbsi herseyi silinicek diyorlar

göz boyama bence

bu dc muhabbeti devam ettiği sürece illegal girmek sıkıntılı gibi duruyor

Biz bu serverde koxpu adam gibi kullanamayacağız galiba.. Hayır niye uğraşırlar ki bu kadar. 1xxx kişi hapise düştü. Şimdide hapise düşeni itemlerini gbsini silmek ile tehdit ediyor. Bu ne biçim bir şey ya..

gb yi itemini silecek adam hergun tarama yapıcam diyor herkesi goruyorum diyor kxpla giren adam canlı yayında kxpcuları banladı herkesin gozu onunde

2 dakika önce, shansur yazdı:

Biz bu serverde koxpu adam gibi kullanamayacağız galiba.. Hayır niye uğraşırlar ki bu kadar. 1xxx kişi hapise düştü. Şimdide hapise düşeni itemlerini gbsini silmek ile tehdit ediyor. Bu ne biçim bir şey ya..

Kısa süre için hiçbir bok yiyemez. Serverda işler yolundayken bulaşmayacak göreceğiz. Maçası yiyorsa banlasın bakalım ne olacak. Tüm serverın gb ihtiyacını ve servera giren ms,item vs her şeyi düzenlemek zorunda kalırlar. 

Tam bir kahpe bu mikey şovcu herşeyi yalan hayatı yalan kul hakkı lan bu parayı koy sen ama sana para kazandıranları darla he o server bakalım ayakta duruyormu hoş gerçi durmasa ne olur parayı kazandı çoktan 

odak noktası farmerlar olursa her türlü banlar. bu seferki jail olayında cok çar açanları ya da maden balık bölgesini ele alacaktır kesin :D adamın auto miningleri ve goldenları silmesi işine gelir :D

10 dakika önce, 1DsFv1 yazdı:

Tam bir kahpe bu mikey şovcu herşeyi yalan hayatı yalan kul hakkı lan bu parayı koy sen ama sana para kazandıranları darla he o server bakalım ayakta duruyormu hoş gerçi durmasa ne olur parayı kazandı çoktan 

Acmeye dua etsinler aq acme yapmasa bi bok yapamazlarda bu nasil buluyor onu anlamadim bu adam koxper dedi adama ışınlandi banladi orasini anlamadim aq. Acme bunlara herşeye erişim hakkimi verdi napti

Aslında SixNinja'dan bir açıklama gelse çok güzel olacak. Şöye yapın böyle yapın, böyle yaparsanız şöyle olur gibilerden. Yada bizde bir şey anlayamadık ta olabilir. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Karakterleri soksam mı napsam ne etsem. Bu arada bu bir sitem yada şikayet değil, Ninjanın yorumları önemli bizim için. @SixNinja

• Administrator
5 dakika önce, shansur yazdı:

Aslında SixNinja'dan bir açıklama gelse çok güzel olacak. Şöye yapın böyle yapın, böyle yaparsanız şöyle olur gibilerden. Yada bizde bir şey anlayamadık ta olabilir. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Karakterleri soksam mı napsam ne etsem. Bu arada bu bir sitem yada şikayet değil, Ninjanın yorumları önemli bizim için. @SixNinja

Şu anlık net bir şey söyleyemiyorum dostum. Araştırmalarımız devam ediyor. Gerekirse şu anlık girmeyin.

• Upvote 1
3 dakika önce, SixNinja yazdı:

Şu anlık net bir şey söyleyemiyorum dostum. Araştırmalarımız devam ediyor. Gerekirse şu anlık girmeyin.

riski göze alan girsin. ama şu an kimse girmediği için direkt etiket olursunuz. yayını izliyorum ortalama 55 dkdır, mikey ibnesi kendi ağzıyla söylüyor. banlayacağım ama oyuna giren yok diye :D burdan bile anlayabiliriz botun yakalandığını. yanlış anlamasın kimse beni şikayet değil bu.

14 dakika önce, SixNinja yazdı:

kaptan en kücük bir bilgi için bile lütfen faceden veya buradan bilgiyi eksik etmeyin . akşam düzelmis biz buradan güncelleme gelicek diye bakıyorduk

24 dakika önce, ultrailker yazdı:

Acmeye dua etsinler aq acme yapmasa bi bok yapamazlarda bu nasil buluyor onu anlamadim bu adam koxper dedi adama ışınlandi banladi orasini anlamadim aq. Acme bunlara herşeye erişim hakkimi verdi napti

beyler knight kingdom un her serveri sıkıntılı oldu ilk db lerinde ilgilenmediler bu sw de böyle şeyler kingdom sıkıntı

17 dakika önce, SixNinja yazdı:

Şu anlık bekleme taraftarıyım, en azından acmeye iyice mimlenmeyelim. Bundan sonra hapise düşen çarlar tamamen itemsiz parasız herşey 0 çıkacak ve hergün bu hapis olayını tekrarlicaz diye canlı yayında bi açıklama yaptılar. Şuan girmek hiç içimize sinmedi sizleri bekliyoruz, umarım en kısa sürede çözersiniz, kim uğraşıyorsa kolay gelsin ve teşekkür ederiz

• Administrator
54 dakika önce, POMP3 yazdı:

kaptan en kücük bir bilgi için bile lütfen faceden veya buradan bilgiyi eksik etmeyin . akşam düzelmis biz buradan güncelleme gelicek diye bakıyorduk

Dostum haklısın bir bilgi varsa bilgiyi vermek durumundayım sizler de bekliyorsunuz hak veriyorum. Ama araştırma evresinde olduğumuz için şu an ne söylesem havada kalacak gibi duruyor. Çünkü kesin bir şey yok. Buradan gelişmeleri vereceğim sizlere. Kesin bir sonuç çıkınca da duyuru geçeceğim. Ama faceten 150 kişi aynı şeyi tekrar tekrar yazıyor. Cevaplıyorum net bir bilgi olmadığı için ardı ardına aynı kişi farklı sorular sormaya devam ediyor. 150 kişinin 4-5 soru sorduğunu düşünürsen bu gerçekten zor ve fayda sağlamayacak bir durum. Kesin bir şey olsa zaten biliyorsunuz cevaplamadık soru bırakmıyorum. Anlayış göstermenizi diliyorum, teşekkürler :) 

• Upvote 2
11 dakika önce, SixNinja yazdı:

Dostum haklısın bir bilgi varsa bilgiyi vermek durumundayım sizler de bekliyorsunuz hak veriyorum. Ama araştırma evresinde olduğumuz için şu an ne söylesem havada kalacak gibi duruyor. Çünkü kesin bir şey yok. Buradan gelişmeleri vereceğim sizlere. Kesin bir sonuç çıkınca da duyuru geçeceğim. Ama faceten 150 kişi aynı şeyi tekrar tekrar yazıyor. Cevaplıyorum net bir bilgi olmadığı için ardı ardına aynı kişi farklı sorular sormaya devam ediyor. 150 kişinin 4-5 soru sorduğunu düşünürsen bu gerçekten zor ve fayda sağlamayacak bir durum. Kesin bir şey olsa zaten biliyorsunuz cevaplamadık soru bırakmıyorum. Anlayış göstermenizi diliyorum, teşekkürler :) 

şimdilik biz botlara giriş yapmıyak demi ? görüyorlar yani suan ?

• Administrator
17 dakika önce, POMP3 yazdı:

şimdilik biz botlara giriş yapmıyak demi ? görüyorlar yani suan ?

Aynen giriş yapmazsanız iyi olur

5 dakika önce, SixNinja yazdı:

Aynen giriş yapmazsanız iyi olur

Korkanın çocuğu olmaz patron. Bir şey yapacağı olsaydı yapardı. Rüzgar yapıyor. Belki tek tük keyfi banlamalar olur ama o kadar kişiyi hapse atabiliyorsan

risk almak istese banlardı bana kalırsa. Bir sıkıntı olduğu aşikar fakat elbet sorunu yakalayacaksınızdır.

• Administrator

Birazdan güncelleme verilecek arkadaşlar bilginize.

• Administrator

KOPlugin 21xx-19xx ACME-ISTIRAP-MAXACS-R3ACS-NGUARD-GAMEWARE-ARTYGUARD-STONESOFTWARE-SOACS 9'U 1 ARADA FARMER-KOXPER BOT GÜNCELLENDİ 8.6.0

06.01.2020 Tarihli Güncelleme Notları:

✅Knight Kingdom Dc ve Hapis Sorunu Giderildi.
✅Gatelerden Geçerken Runtime Hatası Alınması Giderildi.

İndirme Linki: http://forum.koplugin.com/files/file/1-koplugin-21xx-19xx-acme-istirap-maxacs-r3acs-nguard-gameware-artyguard-stonesoftware-soacs-9u-1-arada-farmer-koxper-bot/

Şimdi, SixNinja yazdı:

KOPlugin 21xx-19xx ACME-ISTIRAP-MAXACS-R3ACS-NGUARD-GAMEWARE-ARTYGUARD-STONESOFTWARE-SOACS 9'U 1 ARADA FARMER-KOXPER BOT GÜNCELLENDİ 8.6.0

İndirme Linki: http://forum.koplugin.com/files/file/1-koplugin-21xx-19xx-acme-istirap-maxacs-r3acs-nguard-gameware-artyguard-stonesoftware-soacs-9u-1-arada-farmer-koxper-bot/

tşk ederiz kral @SixNinja

14 dakika önce, SixNinja yazdı:

Reis sadece giriş dosyası ve Xplug.dll yi atsak yeterli olur mu bu güncellemede?

8 dakika önce, shansur yazdı:

Reis sadece giriş dosyası ve Xplug.dll yi atsak yeterli olur mu bu güncellemede?

Evet. Her güncellemede böyle yapıyoruz ayarlar kaybolmasın diye

• Upvote 1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...