Jump to content

­čôîKoxp21 & KOPlugin 7. Y─▒l Y─▒lba┼č─▒ ├çekili┼či Etkinli─či(KAZANANLAR)

Recommended Posts

Kat─▒ld─▒m.┬á Bu olanaklar─▒ sa─člad─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler koplugin┬á . G├╝zel bir etkinlik olur umar─▒m hepimiz i├žin . Mutlu y─▒llar Koplugin ailesi

• Upvote 1
  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba Arkada┼člar; Bildi─činiz ├╝zere KOPlugin Ekibi olarak 7 y─▒l─▒ a┼čk─▒n bir s├╝redir┬áKnight Online PvP piyasas─▒nda aral─▒ks─▒z olarak koxp-bot yapmaktay─▒z. Bu sene de, her sene oldu─ču gibi ├žekili┼č y

Kat─▒l─▒yorum.Fakat kalp atamad─▒m

Katildim 

Posted Images

6 saat ├Ânce, SixNinja yazd─▒:

Merhaba Arkada┼člar;

Bildi─činiz ├╝zere KOPlugin Ekibi olarak 7 y─▒l─▒ a┼čk─▒n bir s├╝redir┬áKnight Online PvP piyasas─▒nda aral─▒ks─▒z olarak koxp-bot yapmaktay─▒z. Bu sene de, her sene oldu─ču gibi ├žekili┼č yapma karar─▒ ald─▒k. 2020 y─▒l─▒n─▒n hepimize ba┼čta sa─čl─▒k olmak ├╝zere huzur, ba┼čar─▒ ve bol kazan├ž getirmesini diliyoruz :)┬á

Etkinlik haricinde b├╝t├╝n Aktif KOPlugin koxp ├╝yeliklerine┬á4 g├╝n eklenmi┼čtir.

­čÄü├ľD├ťL: ├çekili┼č Sonucunda Kazanan┬á20 Ki┼čiye┬á15 G├╝nl├╝k┬á21xx KoPLUGIN PvP Farmer Bot Verilecektir.

Kat─▒l─▒mak ─░├žin A┼ča─č─▒daki Kurallar─▒ Eksiksiz Uygulaman─▒z Gerekmektedir:

1. Bu Konuya Sa─č Alt K├Â┼čeden┬áKalp At─▒p, Konuyu Cevaplayarak┬áKat─▒ld─▒─č─▒n─▒z─▒ Belirtmek.
  2. Youtube Kanal─▒m─▒za Abone Olmak.(Bota Eklenen Yeni ├ľzelliklerin Videolar─▒n─▒ An─▒nda G├Ârmek ─░├žin Yarar─▒n─▒zad─▒r.)
  3. Facebook Sayfam─▒z─▒ Be─čenmek.(Yeni Etkinlikler ve G├╝ncellemelerden An─▒nda Haberdar Olmak ─░├žin┬áYarar─▒n─▒zad─▒r.)

UYARI: ├çekili┼č Sonucunda Yapaca─č─▒m─▒z Kontrollerde Yukar─▒daki Kurallara Uymayanlar ├çekili┼č Listesinden ├ç─▒kar─▒lacakt─▒r.

UYARI-2: Multi Hesap(Ayn─▒ Ki┼čiye Ait Birden Fazla Hesap)┬á─░le ├çekili┼če Kat─▒lanlar Tespit Edilip ├çekili┼č Listesinden ├ç─▒kar─▒lacakt─▒r.

NOT: ├çEK─░L─░┼× SONU├çLARI 2 Ocak 2020 Saat 20.00'da A├ž─▒klanacakt─▒r.

KATILDIM.

• Administrator
36 dakika ├Ânce, volkandk yazd─▒:

katılıyorum https://www.facebook.com/Dmrkrnvlkn

Konudaki sa─č alt k├Â┼čedeki Yukar─▒ butonuna basmazsan ├žekili┼če kat─▒lam─▒yorsun dostum.

├ľzellikle belirtiyorum, konuya oy vermeyen yani kalp atmayan ki┼čiler ├žekili┼čte saf d─▒┼č─▒ kalacakt─▒r.

Hadi bakal─▒m besmeleyle kat─▒ld─▒k in┼čallah herkesin g├Ânl├╝ne g├Âre olur sonu├žlar Hepinizin yeni y─▒l─▒n─▒ kutlar─▒m.

Kat─▒ld─▒m.
Themoon34 https://www.facebook.com/ferhattkarakuss