Jump to content

Bot Sunucusuna Ulaşılamıyor

Recommended Posts

İyi Sabahlar...Az Önce Oyundaydım...Bir An da Drakingame de 2 Char da Dc Verdi...Kapattım Modeme Resette Atım...Lakin Şu Anda O Andan Beri Botu Açmaya Çalıştığımda "Bot Sunucusuna Ulaşılamıyor" Hatası Almaktayım...Sorun Benden mi Bottan mı??? İyi ki Uyumamışım Henüz...

Bir saat önce, moss yazdı:

deathkoda aynısı oldu guncelleme olabilir anlamadım

zannetmıyorum hocam guncelleme oldugunu...mesele guncelleme meselesi degıl yanı...altyapılık bır durum olabılır...cunku mesela chrome da acık bazı sıteler vardı...azıları oldugu gıbı duruyor bazılarına da su anda ulasamıyorum...sadece oyunla alakalı oldugunu dusunmuyorum yani...

Bir saat önce, moss yazdı:

deathkoda aynısı oldu guncelleme olabilir anlamadım

kaldı kı guncelleme olsa bıle bızım bot a baglantımızla ılgılı bır sıkıntı olmaz...bota baglantımız hıc yok...yanı bot acılır ama oyun acılmasa oyunla alakalı bır guncelleme dıyecegım ama bot a ulasım yok maalesef...

Bakıyorum da Surada Baska Yazan Yok....Sıkıntı Sadece Burada Yazan 2 Kişi de mi?? Anlayamadım Gitti Hala...

Aynı sorun bendede var. Sanırım alt yapısal bı sıkıntı var. Bazı internet siteleride cortlamis

Sorunun tam kaynağı nedir bilmiyorum ama en kısa zamanda hallederler sanıyorum ki şuan uyumuşlardır :) Bir kaç saate hallederler .

Yani Yazılanları Okudum da Başlığı Açarak Yanlış mı Yaptım Acaba Diye Düşündüm...Altı Üstü 3-5 Saat....Evet Belki Bazılarımız Kolay Alamıyoruz Bu Botu...  Evet Belki Tamamen Afq Olduğumuz Zamanlar da Olan Bir Olay...Lakin Şöyle Diyeyim..Herkes Telafi İçin Extra 1 Gün Verilsin Diyor da Adamlar Ne Yapsın Arkadaş...Hani Bot Çalışmayıp Serverlar Çalışıyor Değil ki..Emin Olun Sizin Botu Kullanamadığınız Süre de Bot Çalışsa Bile Serverlara Bağlantı Yine Yoktu...Bence Extra Gün İsteğimizi Bir Daha Düşünelim... Simdi Oynadığımız Server da Oyuna Girip Gm lere "Ya Dün Gece Böyle Oldu Bizim Prelere Extra 1 Gün Ekleyin" mi Diyeceğiz.. Azıcık Vicdanlı Olalım :)

• Upvote 1
  • Administrator
11 dakika önce, cengizbozdemir111 yazdı:

aynı sorun bedede var sabah 6dan bu yana bakalım ne olacak :D telafi için extra 1 gün istiyelim mağdur olduk

Sorunun çözülmesine odaklanmak değil de bu tür fırsatçılıklardan bıkmaya başladık artık. Bundan sonra gün dilenen kişileri banlayacağım herkesin haberi olsun. 

• Upvote 2
  • Administrator

Şu an sunucu kontrol ediliyor arkadaşlar bilginize. 

Bir saat önce, SixNinja yazdı:

Sorunun çözülmesine odaklanmak değil de bu tür fırsatçılıklardan bıkmaya başladık artık. Bundan sonra gün dilenen kişileri banlayacağım herkesin haberi olsun. 

Galiba Aynı An da Yazıyorduk Çok Tesadüf Oldu...Hani Birbirimizi Tanıyor Olsak Tesadüf Olduğuna Kimse İnanmaz :)  Dediğin Gibi. Fırsatçılığın Anlamı Yok... :) Şu An da Serverlar Geldi... Botta Birazdan Gelecektir Diye Düşünüyorum...

Bir saat önce, SixNinja yazdı:

iyide bunun gibiler yüzünden biz neden ceza çekelim

• Administrator
9 dakika önce, cengizbozdemir111 yazdı:

sizede şaka yapılmıyor arkadaş bak bakim ayarlara 1 yıldır sürekli olarak satın alım yapmışmıyım 

Burada açılmış bir konu varken saat 6dan beridir sunucu yok diye extra konu açmışsın ne anlamamı bekliyorsun dostum? Gerekli gördüğümüzde biz zaten gün ekliyoruz. Yani sizin istemenize gerek yok. Bu arada ben genel bir uyarı yaptım sadece senlik değil. Herhangi server fixinde bile daha nedir neyin nesidir bilmeyenler konu altlarından gün istemeye başladı.

• Upvote 1
Bir saat önce, cengizhan200 yazdı:

@SixNinja   Hocam Sadece Şunu Sormak İstiyorum... Serverlar Geldi Sanırsam.. Botun Gelmesi Ortalama Ne Kadar Sürer?? (Yanı Sunucular Kontrol Ediliyor Dediğiniz İçin Soruyorum) Tahmini Ortalama Bir Süre Sorup Kenara Çekileceğim.... Teşekkürler...

• Administrator
8 dakika önce, cengizbozdemir111 yazdı:

hocam bu konuyu görmeden açtım ben kusura bakma

Tamam dostum öemli değil. 

4 dakika önce, madmet yazdı:

@SixNinja   Hocam Sadece Şunu Sormak İstiyorum... Serverlar Geldi Sanırsam.. Botun Gelmesi Ortalama Ne Kadar Sürer?? (Yanı Sunucular Kontrol Ediliyor Dediğiniz İçin Soruyorum) Tahmini Ortalama Bir Süre Sorup Kenara Çekileceğim.... Teşekkürler...

Sunucu şirketi tabanlı sorun hocam. Şu an kendilerine yazdık birazdan aktif edilecektir. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...