Jump to content

Bot Alacakların Dikkatine - Genel Kurallar (Satın Almadan Önce Mutlaka Okuyunuz.)


Recommended Posts

  • Administrator

Botu satın almadan önce bu kuralları okumanız zorunlu ve tartışmaya kapalıdır. Aksi durumda KESİNLİKLE sorumlu biz olmayacağız.

1. Satın Alınan E-pinler iade edilemez. Kişisel hatalardan dolayı gün iadesi yapılmayacaktır. Videolar da genel sorunlar açıkca çözülüp gerekli ayarlar anlatılmıştır.
2. Bot bütün olarak tasarlanmıştır bir serverda çalışmıyor oluşu iade ve gün iadesi sebebi değildir. Bot bakımdaysa veya herhangi bizden taraflı kapalı kalırsa gün iade edilir.
3. Serverda botun x özelliği çalışmıyor ben bunun için almıştım iade edin kabul edilmeyecek. Dediğim gibi bot bütündür x serverında çalışmayıp y serverında çalışabilir bu bizim sorumluluğumuz altında değildir.
4. 1299 Koxp ve 21xx Koxpumuz farklıdır bir botu satın alınca ikisini almış olmuyorsunuz, hangi serverda oynayacaksanız ona uygun botu almanız gerekiyor. Kesinlikle transfer yapma teklifi yapmayınız, kabul edilmeyecektir.
5. Her key/Epin 1 üyelik için geçerlidir.
6. Turkpayment üzerinden satın alınan Epin - Digital kodlar kişiye özel üretildiği için KESİNLİKLE iade edilemez.
7. Tek üyelik tek bilgisayarı destekler. Eğer başka bir bilgisayarda kullanacaksanız açık olan koxplarınız kapanır. 
8. Üyeliklerin bilgisayar kilidi yoktur.
9. Unutmayın ki botu satın alıyorsunuz bizi değil. Sürekli özellik ekletmek veya karşılaştığınız bir sorunu çözdürmek için baskı kurmanıza gerek yok müsait oldukça ilgileneceğiz.
10. Oyun içinde veya dışında geçen tartışmalarınız yüzünden hiç kimseye bir yaptırım uygulamayacağız.(forumdan banlamak vs. gibi) Tartışmalarınızı foruma taşımayın.
11. Antinin sorunlarını koxpa yıkmaya çalışanlar, kendinden veya başka bir etkenden bota suç atanlar banlanacak ve duruma göre bot üyeliği durdurulacaktır.
12. Oyunda banlanmanız veya charınızın soyulması bizim sorumluluğumuzda değildir. Banlanıp, koxp bozuk banlandık diyenler de direk forumdan ve koxptan banlanacaktır.
13. Botu ve yöneticileri haksız yere yanlış ifadelerle dolaylı veya doğrudan kötüleyip hakaret ve küfür eden kişilerin varsa bot üyeliği sonlandırılacak yoksa bot aldığı fark edilirse bot üyeliği silinecektir ve para iadesi olmayacaktır.

14. Botun Ban Açma özelliğinden yararlanarak serverlara girip çıkıp server reklamları atmak, hakaretlerlerde ve küfürlerde bulunmak, kasıtlı olarak oyuncuların ve oyunun düzenini bozmaya çalışmak kısacası rahatsızlık verme amaçlı kullanmak bottan kesinlikle banlanma sebebidir. Ban Açma özelliği sırf koxpunuzun günleri çöpe gitmesin, tekrar servera girip oynayabilin diye var. Suistimal edilmesi kabul edilemez.

15. Lütfen bizden taraf bir sorun olmadıkça gün ekleme, transfer veya üyelik dondurma talebinde bulunmayınız, kabul edilmeyecektir.

16. Koxp'u herhangi bir amaçla (fixlemek, cracklemek, bir şeylerini değiştirmek vs) kurcalamak ve loglarımıza yakalanmak ban sebebidir. Loglarımız server sahiplerinin önlem almaması için gizli olup, oraya düşenlerin yalanlarla kendilerini aklamaya çalışmaları hiç bir şeye yaramayacaktır. Normal kullanan bir insanın loglara düşme ihtimali yoktur. 

17. Forum ve oyun içerisinde veya başka sosyal platformlarda diğer kullanıcıları banlatmaya yönelik char nickleri, sonteklif kullanıcı adları, isim soyisim, face profili gibi özel bilgileri ifşa etme gibi davranışlarda bulunanlar forumdan banlanacak, koxp üyeliği sonlandırılıp pc ban atılacaktır.

18. Botumuz günlük sistemdedir. Yüklenen keylerden her zaman saat 00.00'da gün düşer. Günü hiç olmayıp 18.00'dan sonra yüklenen keylere iletişime geçildiği takdirde +1 gün yapılmaktadır. Üyeliğinde günü biten üyeliklere bu durumu karşılasa bile ekleme yapılmamaktadır.

  • Upvote 5
Link to post
Share on other sites
  • Administrator

Güncel. Aşağıdaki maddeye dikkatinizi çekerim arkadaşlar.

17. Forum ve oyun içerisinde veya başka sosyal platformlarda diğer kullanıcıları banlatmaya yönelik char nickleri, sonteklif kullanıcı adları, isim soyisim, face profili gibi özel bilgileri ifşa etme gibi davranışlarda bulunanlar forumdan banlanacak, koxp üyeliği sonlandırılıp pc ban atılacaktır.

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...