Jump to content

JackDanieLs

Farmer
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

JackDanieLs last won the day on March 14 2019

JackDanieLs had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About JackDanieLs

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/30/1993

Recent Profile Visitors

675 profile views
 1. 20 ADET GOLDEN MATTOCKLU CHAR - KNİGHT KİNGDOM SERVER ACILISINDA CUMA GUNU CEKİLDİ HEPSİ. 20 ADET HERSEYİ HAZIR CHAR SADECE OTO LOGİN AYARLAYACAKSINIZ. FİYAT : 150 TL PAZARLIK YOK İLETİŞİM: PM
 2. MOBİL VEYA DATACENTER İP VERKETMİYOR ARKADASLAR HEPSİ YAKALANIYOR. ÖZELLİKLLE MOBİL PROXY FİYATLARI COK YÜKSEK OLDUGU İÇİN BÜYÜK ZARAR EDERSİNİZ DİKKAT EDİN.
 3. SAKIN HATAYA DÜŞÜP ALMAYIN ACMENİN SİSTEMİ OTOMATİK YAKALIYOR. LOKASYONUN ÖNEMİ YOK. ZATEN O SİTE BİR COK KULLANICIYI BU FORUMDA MAGDUR ETTİ HAMSİ GB NİCKİYLE VE BANLANDI. ŞUAN ARNGAME NİCKİYLE FORUMDA DOLASIYOR. NEDEN MÜSADE EDİLİYOR BİLMİYORUM.
 4. katılıyorum aynı sorunlar bende de var. 8700k işlemci ile. birde char sayısı cogaldıkca bazı clientler arka planda calısıyor ama ekrana gelmiyor. veya koxp calısıyor ama tıklayınca ekrana gelmiyor. birde oto login bir clientte surekli ısrar etmemesi gerekiyor. 3 kez deneyip giremedikten sonra diger cliente vermeli sırayı. yoksa bir client giriş yapamadıgında digerleri o girene kadar bekliyor. bu ufak sorunlar mide bulandırıyor sadece. halledilirse cok seviniriz.
 5. 5 Char sokabilirsin. Proxy işine girersende 1 hafta içerisinde ban yemen garanti.
 6. gb fiyatları hızlı düşüyorsa sorun serverin user durumuyla alakalıdır hocam. bir deathko'nun açılısını hatırlayın birde drakinin. user deathko'da rahat 2 kat fazlaydı. ve gb uzun süre yüksek kaldı. bu kadar seri gb fiyatının düsmesinden serverin ömrünün kısa olacagı cıkarımını yapabilirsiniz.
 7. hocam bahsettigim şey böyle bir menünün bota eklenmesi tıpkı vip kasa gibi. ayrıca rpr geldiginde degil, bizim tek tusla itemleri bankaya atmamızdan da bahsediyorum.
 8. Uzun süredir kullanıyorum ve bu işin içindeyim. Botu daha cazip kılacak ve büyük kolaylık sağlayacak bir kaç özellik isteğinde bulunacağım. 1- Madenciler olarak genelde inn hoster at seçenegini pek kullanmıyoruz çünkü işimize daha cok klan bankası yarıyor. Bu nedenlede charlara tektek girip clan bankasına atıyoruz. Bu nedenle listedeki itemleri clan bankasına at seçeneginin getirilmesi çok büyük bir artı olur bizim için. 2- Clienti kapatmak istedigimizde , Maden clientte kapatma menüsü vs. hiçbirşey görünmediginden veya client yanıt vermiyor durumuna geçtiginde, çok fazla client açık
 9. 1. Sorunun cevabı koxpta maden baslat aktif oldugu için char ölsede maden yapmaya calısıyor bu nedenlede comfirm gelmiyor ve buga giriyor. Burda relogdan baska çaren yok. 2. si ise server ve chanal sırası dogruysa hangi charın adını girdiysen ona girer gördügüne degil yani.
 10. sen önce bi o üslubunu düzelt ondan sonra gel.
 11. JackDanieLs

  proxy

  pm ile skype adresini ver hocam.
 12. Skype adresini pm at.
 13. Anticheat acme oldugu için ve daha erken acıldıgı için kingdom bir adım önde olacak. Piyasa canlılıgı acısından. Ayrıca homekoworld de ban oranınız daha yüksek olacaktır.
×
×
 • Create New...