Jump to content

cabbaro

KOPlugin
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About cabbaro

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Beraber karar vereceğimiz ortak bir farm serverda, birlikte item, boss, bus vs kovalamak, sonrasında PK keyfi
 2. Arkadaşlar Selamlar, Koplugin üyeleri olarak ortak bir farm serverda güçlerimizi ve koxpimizi birleştirerek, birşeyler yapmamız daha faydalı olmaz mı? Önerileri olanlar server ismi ve oynayabilecekleri saatleri yazabilirler mi?
 3. Sixninja merhaba, 2 pcmde şu an kilit, sizinde hatanız var. Böyle bir durum varsa kosp girmesin oyuna. 2 pc de formatlı şu an. Bu arkadaşın ipden konumu bulabiliyor musun. Şikayeti bizzat kendisine yapacağım.
 4. Selamlar, Yeni sürümde aynı durum devam ediyor. Örneğin, oto kutu açıyorum, yaratık öldükten sonra hemen oyundan atıyor, kutuyu alamadan.
 5. Merhaba, JustMyko botu başlattığında hemen oyunu kapatıyor. 2-3 kere bu oldu ve account blocklandı. Bir problem var herhalde? Yardımcı olur musunuz?
 6. Merhaba, The Myko' da çalışıyor mu? Hata 1.0.1 alıyorum. Teşekkürler
 7. Merhaba, Justmykoda çalışmıyor. Bu Server için güncelleme yapmanız mümkün mü. 1.vb. 1 gibi bir hata alıyorum. Teşekkürler.
 8. Merhaba, Zonemykoda multi açmaya çalıştığımda 1.0.1b (gibi bir) hata almaktayım. 8.0.6 versiyonu da denedim olmadı. Buna para verdik lütfen detaylı bir çözüm paylaşır mısınız? başka arkadaşlarda da aynı problem var. Teşekkürler
 9. Çalışıyor teşekkürler tekrar
 10. Teşekkür ederim. Akşam deneyeceğim
 11. Merhaba adminler, ProjectKo' da asasin melee koxp yapmaya çalıştığımda 1-2 dk sonra dc verip oyundan atıyor. Ayrıca 3. karakterde VLC hatası veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?
×
×
 • Create New...