Jump to content

torturer33

Farmer
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About torturer33

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. bu clienti kullanarak istediğiniz kadar char açamazsınız.Farmer sürümü kullanarak istediğiniz kadar char açabilirsiniz bu client sadece botla ya da botsuz şekilde bağlandığınız oyunu hafifleterek açar. örneğin 1 client açtığınızda normal şekilde %10 cpu %30 da ram tüketimi yapıyorsa bilgisayarınız bu clienti kullanarak girdiğinizde %5 cpu %9 ram (sayılar örnektir pc özelliğinize göre değişir) tüketimi yapar. Eğer farmer sürüm bota sahipseniz; oyunun orjinal clienti = daha çok kasar daha az char açarsınız maden client = daha az kasar daha çok char açarsınız Eğer he
 2. deathko'dan uzak dur dostum kendi altyapımız diyorlar ama tamamen saçmalıyorlar çünkü verecek bir cevapları bile yok yönetici arkadaşın da dediği gibi skynetacs kullanacaklar clientlerini bile indirmem bunların.
 3. Tavsiyem proxy kullanma olacak ama illaki kullanacaksan da gizliliğine çok önem vermen,çok bilinen yerlerinki zaten engelli daha az bilinen ve kullanılan dene. Aldığın kararlar ve oluşacak sonuçlar tamamiyle seni bağlar bu bir Koxp Tavsiyesi Değildir yatırdığınız miktarın çöp olma riskini göze alın proxy kullanıyorsanız...
 4. bizi bu konuda bilgilendiren site yöneticileriydi, bu konuda onların açıklamalarına güveniyorum, eğer onlar da teyit ederse değerlendirilebilir. Yine de paylaştığınız için teşekkürler.
 5. bunun v2 versiyonu çıkmış güncel versiyonun cracki mevcut mu acaba elinizde ?
 6. 5 tane premiumlu hesap var hocam 4 tanesinin clan premiumu mevcut(aynı clan) teklifiniz nedir ?
 7. Çok kişi bu işi yapacak farkınızı nasıl koymayı düşünüyorsunuz ? tamam koplugin avantaj sağlayacaktır tabi ancak bahçe farmının hiç boş kalmayacağı gibi ir gerçek var + olarak sürekli en güçlü itemlere sahip olmak gerekiyor ki ks ile baş edilebilsin, detayları ile pm atarsanız düşünebilirim günlük online sürem 19 saat.
 8. merhaba arkadaşlar, knightkingdom'da gem kırdıranları hemen banlıyorlar mı acaba ? rotalı şekilde çok belli oluyor çünkü.... geçmiş dblerde nasıldı bu durum ?
 9. lem game de multi çalışacak mı ? bununla ilgili çalışmanız var mı ? not: sizleri çok seviyor emekleriniz için teşekkür ediyorum VAR OLUN.
 10. ban riski yüksekse insanlar neden alıyor hocam?
 11. biaz sabredelim ilgileneceklerdir.
×
×
 • Create New...