1DsFv1

Farmer
 • Content count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

1 Follower

About 1DsFv1

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/15/1995

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. Fiyatlarınız çok uçuk burda ki kitle büyük ve yeni görüyoruz sizi patlama olasılığını bilemeyiz iplerin o yüzden ilk deneyim için 150 TL fazla miktar. Başlangıç olarak daha düşük tutar benim ilgimi çeker onun dışında "belki" düşündürür.
 2. PK'cıysan gb kasma yöntemin belli 1.oto mining 2.geceleri gold mattock veya 2. farklı yöntemin uruk hai veya monster stone farmına bırakmak.
 3. Bende aldım kardo 2 gün olmadı engellendi, diyolar ki sunucu taraflı engelli bağlantıyla ilgili sorun yok yapacak bişey yok falan filan. Ulan itler başta dediniz sorun olursa değiştiriyoruz. ALMAYIN!
 4. Ip sınırı için biri 5 dedi biri 8 dedi ama şimdi tekrar 3'e düşürdüler premium falan filan diyolar 1 çarda var oysa ki anlayamadım, varmı 3'ten sonra sokamayan?
 5. Legal olarak 1 pcden 2 çar sokabiliyosun diğer türlü koxpla multi olmuyor
 6. Yok be kral bize gelmez usko
 7. Hepsi yeni açıldı gerçi ard arda server kalmadı boştayız varmı bilgisi olan acme yakında
 8. Haklısın.. Bu arada banner'ına bayıldım, muazzam.
 9. Ulan ne cahil cühela insanlar kullanmaya başlamış koxpu ya yazık..
 10. Güncelleme geldi şuan gg olacaz büyük ihtimalle
 11. İnsanlara yardımların için teşekkürler. Vasfınız nedir? Koplugin'de yönetici veya yazılımcı mısınız? Yoksa yardımsever bir koxper mısınız? Fikir edinmek için soruyorum " gece boyu bunları deneyip kullanıcı taraflı olmayan tüm hataları liste şeklinde ulaştırıp en kısa sürede mümkün olan çözüme ulaştırmaya çalışacağım. "
 12. Usta hayırlı tezkereler, bizi bitirdiler fury el at bugün bi
 13. o ipyi engellemişler anlamına geliyor başka ip bulman lazım benim oyunda şahsen
 14. Tam bir kahpe bu mikey şovcu herşeyi yalan hayatı yalan kul hakkı lan bu parayı koy sen ama sana para kazandıranları darla he o server bakalım ayakta duruyormu hoş gerçi durmasa ne olur parayı kazandı çoktan