Jump to content

cash8812

Koxper
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

cash8812 last won the day on December 28 2019

cash8812 had the most liked content!

Community Reputation

20 Very Good

1 Follower

About cash8812

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. @yosssi29341 Ben katılmıyorum hocam hızın etkisi olur konusuna elle daha hayırlı 1299 kullanıyorsan 0 yap tek at
 2. Proxyler engellendi kardeşim öle biliyorum .
 3. Kullandığın programdan dolayı hiçbir zaman gönül rahatlığıyla girme sonuçta illegal birşey yapıyorsun çekirge misali her serverde zıplayacak deiliz ben şuan bir sorun görmedim herhangi bir güncellemeden sonra dikkat et
 4. A.S Ayarları koybolmadan güncellemek isteyenler eski kopluginglobal.exe yi ve xplug.dll yi silip yeni indirdikleri rardan sadece kopluginglobal.exe ve xplug.dll yi çıkarıp güncelleyebilirler.
 5. Beyler güncellendin hadi herkese kolay gelsin dikkatli olun bir acme güncelleme verirse dikkat edin yinede.
 6. Biraz sakin şekilde beklersen yada forumu takip eden bir bir kullanıcıysan zaten güncellemeyi en fazla 1 2 saate vereceklerini bilirsin unutma onlarda insan makina deil 3 5 kuruş için hayatlarını feda etmiyorlar.
 7. Hocam ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş emeğine yüreğine sağlık konu sabitlenmeli teşekkür ederim büyük paylaşım için. @SixNinja paylaşımı yetkililer bölümüne taşır mısın .
 8. Hata var diyosan vardır ama neyden kaynaklanıyor bilemiyorum güncelleme gelmesi lazım bota suan bende eğlencesine oynuyorum anlıyorum yani seni Botu güncellediğinde problem devam ederse Faceebook üzerinden arkadaşa yaz cevap verir hemen .
 9. Hocam şuan ben atck yapıyorum defans skilleri çalışıyor sıkıntı görmedim sıkıntı yoık ama DC olayına katılıyorum gariptir bende DC oluyorum. Gece 2 kere patch geldi yazılımcı gün içersinde kontrol edecektir.
 10. Forumdaki konulara göz atın zaten tek tek yazılmış .
 11. Hocam Şuan sorunsuz bir şekilde ben tümünü kullanıyorum wallhack kısmını açmamanızı öneriyorum belki ondan olabilir botun son sürümde olduğundan emin olun şuan bot sorunsuz .
 12. cash8812

  MULTİ FİX

  Multi dün denedim hocam bir skıntı yoktu güncelleme geldi sabah saat 7 gibi indirdin mi onu ?
 13. cash8812

  MULTİ FİX

  Güncellendi kardeşim indirebilirsin.
 14. cash8812

  MULTİ FİX

  Hocam güncelleme geldiğinde forumda chat bölümünü gibi bilgilendirme yeri var ordan takip edebilirsin yada mesela bot şuan Güncel 8.5.8 buna bakarakta anlaya bilirsin birdahaki sefere Güncel 8.5.9 Olur Tabi yinede ben burdan bilgilendiririm
×
×
 • Create New...