Jump to content

oski1903

Farmer
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

oski1903 last won the day on December 29 2019

oski1903 had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

1 Follower

About oski1903

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,078 profile views
 1. oto mininglere gün bilgisi eklemelisin en başta çektiysen 4 günü kalmıştır.
 2. ne güzel banlarken gmler zorluk çekmez toptan silinirsiniz
 3. güvenilir arkadaştır 2 boş oto miningli çarı sorunsuz aldım.
 4. stonesoft oldum olası sıkıntı ilk süre banı yemesende ertesi günü loglara düşüp yiyebiliyosun yatırım yapmadan önce bunu denesen iyi olur
 5. Multi olucağı için drakin daha çok user alıcaktır.Oracleye gelince stonesofta geçtiği için düşüş yaşayabilir.Acme serverlar hep bi adım önde.
 6. Oraclegame stonesoft geçmiş koxpu orada bi şekilde yakalıyolardı en son.Test ettikten sonra yatırım yapmanızı öneririm.
 7. Istırapta multi yok zaten sadece homekoworld aktif olduğu için var biraz koxpu takip edip bilgilenseydin böyle bi hataya düşmezdin
 8. legal giriştede bende aynı hatayı veriyor yalnız
 9. Katılıyorum bota gelen her özellik demek daha geç güncelleme verilmesi demek.Ayrıca her kolaylaştıran özellik bi sende değil herkeste kolaylaştırıcak.Gün geçtikçe koxp kullanıcısı artıyor bi haliyle.Çoğumuz bu işi para kazanmak için yapıyoruz birbirimizi kandırmayalım.İşin içinde biraz bizimde emeğimiz olması lazım.Yoksa hiçbir serverda para kazanabiliceğimizi sanmıyorum. Ayrıca koxp ne kadar kolaylaşırsa server sahipleri o kadar üzerimize oynuyor.2 Ay önceye kadar her serverda bi şekilde geçiniyorduk.Şimdi barınamıyoruz bile.
 10. Laptop olduktan sonra pvpleride takip edebilirsiniz.İlk 15 günü alıcağınızı alıp kapatır gidersiniz.Bu işi yapan bir kaç insan görmüştüm çünkü işe yaramasa zaman ayırmazlardı.
 11. Bak şuanda sen saçmaladın.Adam kimsenin canı yansın istemiyor.Tavsiye veriyor eğer böyle bir düşüncen varsa bas paranı oyna kardeşim.Aç 50 çar.Ama ban yiyip gelip burda 50 çarım banlandı böyle svnin ... diyede sakın ha konu açma burada.
 12. denedim ama 25 manadan fazlasını alamadım not:oyunadığım serverda sınır 26
 13. Alan kişiler teslim aldım diye referans olursa daha iyi olucaktır.Sattığınız kişilerden referans istemeyi unutmayınız.
×
×
 • Create New...