Jump to content

GhostTigerTR

Moderators
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

GhostTigerTR last won the day on March 21 2020

GhostTigerTR had the most liked content!

Community Reputation

40 Great

About GhostTigerTR

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,504 profile views
 1. ayarlar sunucudan sunucuya değişmekte dostum en ideal ayarı yüksekten düşüğe doğru kısarak çözebilirsin. 3-5 kombosu aktif ise gider.
 2. gerekli bilgi verilmiş. ekstra olarak oyun içi herhangi bir dc sorunu yok pc ve internet bileşenleriniz ile ilgili durumlarda dc yiyebilirsiniz. TEST;
 3. Bu özellik sunucudan sunucuya değişmekte envanterdeki itemleri hızlı basıp basamaman server tabanlı koyulan süre ile alakalıdır. kontrol yok ise seri bir şekilde basılır.
 4. neredeyse tüm sunucularda server tabanlı fix yemiştir bu özellik otomatik dc yersiniz.
 5. Ek olarak Belirtmeliyim ki DC sorunlarının net bir çözümü yok pc den pcye sistemden sisteme farklılık gösterebilir bunlar bot tabanlı değildir tamamen sizin sistemleriniz ile alakalıdır. Bu Konuyu Gördükten Sonra Yaptığım Bir Deneme; Not: Dc yiyen Hesaplar Farklı Bir Deneme Sonucunda Oluşan durumdan ötürüdür.
 6. Frienzyko için aktif olmayacak.
 7. Bu Bahsettiğiniz Konuya Net Bir Cevap Vermek İmkansız Yönetimin Tutumuna Göre Sizin Kullanım Tarzınıza Göre Farklılıklar Gösterebilir.
 8. zaten item list oluştururken Coin veya Noah ı Listeye koyduğunuzda topluyor? Listeyi Ayarlarken Noah veya Coin Eklemeniz yeterli.
 9. bu yaptığın işlemlere arka planda calışan diğer uygulamalara ve birçok duruma göre değilebilir ama kısaca basit bir hesaplama yaparak nekadar yiyebileceğini bulabilirsin. çalıştır veya arama kısmına resmon yazıp çalıştır. burada çalışacak uygulamalar açıkken nekadar harcadığını görebilirsin belli bir süre içinde harcananı toplarsan zaten sana ortalama nekadar yiyeceğini gösterir. ayrıca eklemeyi unutmuşum koplugin.exe leride eklemen gerek hesaplama yaparken. dipnot: oyunda yaptığın herşey belli bir oranda veri yer üstünde takılı pus itemleride buna dahil yapılan işle
 10. bu da bir yol tabiki . ben en anlaşılabilir dilde yukarda uzun uzun belirttim umarım arkadaşların kafasında bir yer edinmiştir proxy konusu
 11. @AyParçası editleyip daha anlaşılabilecek bir dilde belirttim
 12. 1 proxy den 1 tane client fazladan sokabilirsin diye belirtmemin sebebi aşağıda yazdıklarımın içinde mevcuttur. bunu söylememin sebebi zaten maxggeo tarzı sitelerin verdiği hizmetler. piyasadaki birçok firma proxylerin hostnamelerini ttnet turkcell vs gösterip kullanıcıları dolandırmaya yönelik işler yapabiliyor ayrıca 1080 portlari mimlenmiş durumda. diğer bir konu; Maxggeo İP2location sitelerinde dunyadaki butun proxylerin db leri tutuluyor ve bu siteler proxy koruması görevide veriyor. Haliyle butun ip ler bu adamların dblerinde olduğu için ne yaparsanız yapın her turlu yak
 13. Bot ile alakalı hiçbir sorun göremedim denediğimde sorun halen devam ediyor ise altta belirttiğim basamakları deneyebilirsin. Görev Yöneticisi üzerinden tüm clientleri kapatıp tekrar patch attır. düzelmezse bilgisayara reset atıp tekrar dene sıfır clientler kurarak patch attığından emin olarak kurulum yapıp tekrar dene. bunları yaptıktan sonra halen sorun yaşıyor isen facebook üzerinden bize ulaş.
×
×
 • Create New...