GhostTigerTR

Moderators
 • Content count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About GhostTigerTR

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,276 profile views
 1. neredeyse tüm sunucularda server tabanlı fix yemiştir bu özellik otomatik dc yersiniz.
 2. Ek olarak Belirtmeliyim ki DC sorunlarının net bir çözümü yok pc den pcye sistemden sisteme farklılık gösterebilir bunlar bot tabanlı değildir tamamen sizin sistemleriniz ile alakalıdır. Bu Konuyu Gördükten Sonra Yaptığım Bir Deneme; Not: Dc yiyen Hesaplar Farklı Bir Deneme Sonucunda Oluşan durumdan ötürüdür.
 3. Frienzyko için aktif olmayacak.
 4. Bu Bahsettiğiniz Konuya Net Bir Cevap Vermek İmkansız Yönetimin Tutumuna Göre Sizin Kullanım Tarzınıza Göre Farklılıklar Gösterebilir.
 5. zaten item list oluştururken Coin veya Noah ı Listeye koyduğunuzda topluyor? Listeyi Ayarlarken Noah veya Coin Eklemeniz yeterli.
 6. bu yaptığın işlemlere arka planda calışan diğer uygulamalara ve birçok duruma göre değilebilir ama kısaca basit bir hesaplama yaparak nekadar yiyebileceğini bulabilirsin. çalıştır veya arama kısmına resmon yazıp çalıştır. burada çalışacak uygulamalar açıkken nekadar harcadığını görebilirsin belli bir süre içinde harcananı toplarsan zaten sana ortalama nekadar yiyeceğini gösterir. ayrıca eklemeyi unutmuşum koplugin.exe leride eklemen gerek hesaplama yaparken. dipnot: oyunda yaptığın herşey belli bir oranda veri yer üstünde takılı pus itemleride buna dahil yapılan işlemler nekadar azalırsa veri kullanımı okadar düşer.
 7. bu da bir yol tabiki . ben en anlaşılabilir dilde yukarda uzun uzun belirttim umarım arkadaşların kafasında bir yer edinmiştir proxy konusu
 8. @AyParçası editleyip daha anlaşılabilecek bir dilde belirttim
 9. 1 proxy den 1 tane client fazladan sokabilirsin diye belirtmemin sebebi aşağıda yazdıklarımın içinde mevcuttur. bunu söylememin sebebi zaten maxggeo tarzı sitelerin verdiği hizmetler. piyasadaki birçok firma proxylerin hostnamelerini ttnet turkcell vs gösterip kullanıcıları dolandırmaya yönelik işler yapabiliyor ayrıca 1080 portlari mimlenmiş durumda. diğer bir konu; Maxggeo İP2location sitelerinde dunyadaki butun proxylerin db leri tutuluyor ve bu siteler proxy koruması görevide veriyor. Haliyle butun ip ler bu adamların dblerinde olduğu için ne yaparsanız yapın her turlu yakalayacaği da bir gerçek. O sebeple asla yakalanmaz veya nekadar süre aktif tutabiliriz nekadar süre gidiyor gibi durumları konuşmamanız daha iyi. Şöyle de bir gerçek var internetteki free proxyler çalişir paralilar çalişmaz internetteki free olanlar PUB proxy dir satın aldıklarınızın çoğu DHC . pub proxy nedir sistemde biz nasıl pub proxy olarak görunuruz bunlar etraflıca anlatma gereği duymuyorum. ama kısaca Normalde PUB proxyler sadece kamuya ait olan ip adresleri oluyor *DCH Turktelekom mevzusuna gelirsek; Evet telekom zaten hiçbir şekilde proxy vb satışına izin vermiyor ve bu konuda ciddi yaptırımlarla karşılaştırıyor.. bir hostname de onların ismini bile göstermemiz yasak olabilir. aşırı detayı hakkında Bilgim yok fakat zaten yemiyor https://whatismyipaddress.com/ip/45.136.4.112 buradan kontrol edebilirsiniz. örnek bir ip ttnet olarak görunur. Meriç telekominikasyondan classların bir kısmını temin ettiğiniz için onların ismide geçiyor fakat onuda değiştirme şansınız var ama üzülerek söyleyebilirim ki hiçbir şekilde yemiyor yakalanıyor. Proxy Konusu Uzun Lafın Kısası İki Ucu Boklu Değenek Arkadaşlar. Önerim; TR lokasyon mobil proxyler aylık 300-400 tl civarında olduğu için (pahalı olmasının sebebi tr de mobil hizmet veren şirketlerin paket-fiyat doğrusunu düyük GB yüksek fiyat sisteminde ilerlettikleri için) Bununla uğraşmak yerine basit bir farm bilgisayarı ve 1 adet superbox veya mobil internet ile bağlayıp farklı bilgisayardan server sınırı kadar hesap sokmanızdır.
 10. Bot ile alakalı hiçbir sorun göremedim denediğimde sorun halen devam ediyor ise altta belirttiğim basamakları deneyebilirsin. Görev Yöneticisi üzerinden tüm clientleri kapatıp tekrar patch attır. düzelmezse bilgisayara reset atıp tekrar dene sıfır clientler kurarak patch attığından emin olarak kurulum yapıp tekrar dene. bunları yaptıktan sonra halen sorun yaşıyor isen facebook üzerinden bize ulaş.
 11. hayır 1 proxy ile 1 tane client fazladan sokabilirsin sadece ki mobil proxy dahil olmak üzere hepsinde sorun yaratabilir bir gün içindede yasaklanabilir 1 ay sonra da öyle bir tane alıp 5 tane sokayım diye birşey yok yani senin belirttiğin 2. pcde mobil internet veya farklı bir modem ile bağlanıp yapılabilecek bir işlem. edit: ip konusunda ise multi bağlantı sağlayan ip ler mevcut ama nekadar sağlıklı olur onu bilemem
 12. pac anti sisteminde botumuz çalışmamaktadır.
 13. Konuyu Güncellemeniz Faydalı Olacaktır İyi forumlar.
 14. Ek Olarak Bilgilendireyim; Piyasada bu konuda satış yapan hemen hemen bütün firmaları denedim ama sonuç genel olarak hep aynı hüsran. Sadece Mobil proxy ler diğer proxylere göre daha uzun gidiyor ancak mobil proxy ler fiyat olarak yüksek meblalara satıldığı için ve değişim olmadığı için sorun yaşatıyor ve yakalandığında yüksek zararlara uğrayabiliyorsunuz. Edit: türktelekom proxy ile ilgili çok soru geliyor arkadaşlar türktelekom proxy satışı yasak yani satışını yapan pek görmedim bunuda belirttiğim gibi türktelekom proxy satışı yapan firmaların yüksek para cezalarına çarptırıldığı için hiçbir firma bu konuda lades demek istemiyor(bulursanız gayet sağlıklı bir şekilde kullanırsınız tabiki )
 15. geri dönüşünüz için teşekkürler