Methe

Administrator
 • Content count

  329
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Excellent

About Methe

 • Rank
  Koca Büyük Mete
 • Birthday 09/13/1993

Recent Profile Visitors

10,848 profile views
 1. bilgisayar adını değiştirip pcyi resetlersen girebilirsin
 2. botu buradan tekrar indirip xplug.dll ile koplugin exeyi mevcut koxp klasöründekilerle değiştir
 3. Yaptıkları güncellemeler, yaptıkları orospu çocuklukları(cracklemeye çalışmaları, ddos atmaları, virüslü patch vermeleri) hiç biri dert değil ama önceden yaptıklarımdan ders almadan hala tehditkar konuşmaları biraz elimi kaşındırıyor. şeytan diyor yıllardır yaptığın işi yap, 10 yıldır her tehdit edene yaptığını yap bug bul serverın anasını sik. sonra aynı şeytan diyor ki şimdi kendilerine açtıkları betavari servera yapma sabret daha sonrasında antilerini satıp millete mahcup olacağı zaman hamleni yaparsın. bu antiyi satın alacak server sahibi varsa şimdiden özür diliyorum, format atmak zorunda kalan müşterilerimize tek sözüm merak etmeyin sabrın sonu selamet kozumuz sağlam bugün olmasa da dediğim gibi sağlam bir server açılışına video hazır.
 4. kullandığın antivirüs veya firewall gibi programlardan botu tarama dışına al güvenlik duvarınıda bir devre dışı bırakıp dene
 5. oyuna 1 kez legal giriş yap anti kendini güncellesin sonra koxp ile devam edebilirsin
 6. Yani herkes özellik istiyor zamanında bunun hakkında konu açtık fikir dahi aldık neler yapabiliriz diye ama her istenilen direk yapılacak veya her istediğiniz mantıklı bir şey olacak diye kaide yok. Ne istediğini bilmiyorum facebook sayfa mesajlarına bakmıyorum ama genel olarak istenilen şeyler belli ve olabilitesi, kişiye değil genelin cidden çok ihtiyacına yarayacak şeylerde bota eklendi, ekleniyor. Bu kadar özelliğin eklenmesinden sonra gelen anti ve client güncellemeleriyle bir anda atıyorum 10 özelliğin çalışmaması demek o özelliklerle baştan uğraşmak ve istenilenleri malesef geciktirmeye sebep oluyor. @NickFury askerden geldikten sonraki güncellemelere bakacak olursan da bunu fark edeceksin ki hepsinde önceki istekler doğrultusunda eklenmiş ve güncelleme ile bozulmuş özelliklerin düzeltilmesiyle zaman kaybedilmiş. Bu durumda başka botta var bizde yok o zaman çalışmayan özellikleri düzeltmeden bir kenara koyup yeni, kişilerin istediği özelliklere odaklanalım diye bir şey mümkün dahi olamaz. Bizim botu tercih edip bu forumda olmanız bizi onurlandırır. Bizi diğerlerinden iyi yapan sizleri burada bağlayan şey ise yıllardır hiç bir zaman x botta var o zaman yapalım demememiz, yapacağımız zaman da önceki yapılanlardan daha iyi, gelecekteki botların taklit edeceği şekilde eklememizdir. Üzülerek söylüyorum ki taklit bazen kibar kaçabilir çünkü dediğiniz bot sahiplerinin bile bazı özelliklerini yapmadan bizim botlara girdiklerinin logları vesaire elimizde olup, bazılarının da direkt bizim botu debug edip özellikleri çaldıklarını hayretle loglarımızdan görüyoruz. Bu bize bir şey kaybettirir mi? sanmıyorum. @ByRoSS'unda dediği gibi dedikleriniz havaya gitmiyor hepsi not alınıyor, en mantıklı ve gerekliler önce olmak üzere yavaş yavaş bota ekleniyor. Sizden tek istediğimiz sabırlı olmanız ve elinizdekinin de istediğiniz özelliğin dışında zaten fazlaca işe yaradığını bilmeniz.
 7. herhangi bir sorun yok clientno ve clientlerinizi kontrol edin hepsinden legal giriş yapabildiğinize emin olun
 8. giren her ipyi kontrol edip bir domain üzerinde mi yoksa ev interneti mi diye kontrol ediyorlar, proxyleri ayıkladıktan sonra da ip aralıklarını komple banlıyorlar.
 9. çalışıyor
 10. geçmiş olsun banlanan charlara eviniz de açtığınız char kadar pc olduğuna inandırırsanız açılır ban bu arada. Tutmadığı için legal 7-8 pc girenlere de atılacak bu ban. Lütfen konu altından birbirinizle tartışmayınız.
 11. usko geri sayımı işi bozuyordu alemin geri sayımı görüp açılışı ertelemesi gerekiyordu ama yapmadılar şimdi sıkıntısını yaşıyorlar
 12. işlemlerde açık koxp veya ko kalmışsa kapatıp tekrar dene
 13. usko geri sayımı useri etkiler server açıldıktan sonra yatırım yapılır mı yapılmaz mı görmeniz daha iyi olur