Jump to content

DaffyDuck

KOPlugin
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DaffyDuck

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Öncelikle şunu belirtmek isterim ben tam 1 ila 1.5 sene öncesinde ayda 2-3-4 ACME serverler açılırken sürekli koxp satın alan sürekli farm yapan biriydim bu siteden alırdım. İkinci olarak sene başlarından sonra farm bitmiş gibi gözüküyor günde 30-40 konu açılan bir forumdu burası konular arası günler haftalar var üzücü biraz. - Merak ettiğim koxpla ilgili farm yapacağım tekrardan başlayacağım fakat acme server göremiyorum en güzel acmelerde sorunsuz sıkıntısız saatlerce bakmadan da farm yapabildiğimiz güvenlik acmeydi bu serverler yok hile 9 ayrı güvenliği delebiliyor fakat bazılarında h
 2. KO4FUN acme farmer server sanırım bot geçerli olacak mıdır güvenliği yazmıyor aslında ama ?
 3. THEACHGAME serverinde koxp geçiyormu maxacs'de geçiyor yazıyor 3 ocakta açılan heragamede geçmiyordu indirmeden sormak istedim.
 4. Usta ellerine sağlık ama sana sormak istediğim şey şu ki, client kopyalamadaki kod dizaynında copy'e dosyadaki tüm adları yazacağız ve karşısına 1 yazacağız sonra üstteki herşeyi kopyalayıp 2 3 4 5 15 25 e kadar sayfalarca kod mu cıkaracağız hepsinde düzenle yapıp gösterebilirsen aslında kodları herkes kendi bilgisayarına göre yazabilir güzel bir fikir değil mi böylesi?
 5. ben giremiyorum hatta patch atıyorum sonra çar id şif oto giriyor tak orda oyundan atıyor aynısını yaşayan var mı
 6. 4 çar oyunda 2 çarı sokmaya çalışıyorum (patch attırıldı) çara giriyor 2 adım atıyor dc alıyor çar. (Sorun 2-3 saattir var gece sorunsuzdu).
 7. aynı özellikleri yeni indirdigimiz bota kopyalamak için hangi dosyaları aktarmamız lazım
×
×
 • Create New...