SixNinja

Administrator
 • Content count

  1,271
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SixNinja

 1. Kırdırma saniyesini 3.5-3.5 yapmalısın serverın kırdırma süres sınırı o.
 2. Deathko yeni bir antiye geçtiği için koxp uyumlu değildir. Bu konuda çalışmamız da olmayacaktır, bilginize.
 3. Hiçbir şekilde mi atmıyor yoksa heali sektriyor mu bazen?
 4. Reacs antisine sahip serverlarda normalde elle yürüyerek atılamayan skilleri bottan yürüyerek attırmak(Örneğin mage,OKçu ve Priest Heal skilleri) ve genel sekmesindeki sw ve lf hack açılırsa dc verir. Eğer dc yemek istemiyorsanız Legal Atak işaretlemeniz gerekiyor.
 5. Steelkoda 21xx bot aktif şekilde çalışmaktadır.
 6. Online destekten cevap vermen bekleniyor.
 7. Evet çalışıyor.
 8. Atak ayarlarındaki minor hızı süngüsünü sağa çektikçe hızlanır. Server taraflı kontroller ne kadarına izin verirse o kadar attırılabilir.
 9. İnternet problemi: bot sunucuya bağlanamadı hatası alıyorsan ona bakacağız 1-2 saate tekrar denersin. Eğer server id pass girdikten sonra alıyorsan o hatayı internetin ile alakalı bir problem olabilir veya proxy tikini işsretlemişsindir.
 10. Merhaba. Normalde kimsede hiçbir şey yapmadıkça oyundan atma gibi bir sorun yok. Kullandığın windows 10 2004 sürümü problemli bir sürüm diye biliyorum. Sürüm düşürmeyi dene veya pcye format at öyle dene hocam.
 11. Tr-ko için güncellemelik bir durum yok çalışıyor hocam.
 12. Online destekten iletişime geç yardımcı oluruz.
 13. Hayır olmayacak hocam.
 14. Hayır aktif değildir.
 15. 21xx için aldıysan değişiklik yapılır online destekten iletişime geç
 16. Kingdomda 21xx bot çalışır yanlış bota yükleme yapmışsın. Online Destekten iletişime geç değişim yapalım.
 17. Asas 850-0-1400 ideal değerdir. Serileştirmek için genel hızı 50şer 50şer düşürerek kuklada deneyebilirsiniz. Sekme yaşamak istemiyorsanız genel hızı yükselteceksiniz. Efk bekleme sadece % skilleri ve m20 skiili gibi yavaş atılan skillerde etkilidir diğer skilleri etkilemez. Okçu 3lü 5li için 450-0-450 (legal atak işaretliyse 350-0-350 idealdir) Tekli ok için 450-0-450 (legal atak işaretliyse 350-0-350 idealdir) 70-72 combosu için 550-0-550 (legal atak işaretliyse 350-0-350 idealdir) Genel hız ve Efk bekleme düşürüldükçe hızlanır. Failed almak istemiyorsanız değerleri 50şer 50şer yükselterek deneyin. Mage Genel olarak her skillde 200-0-1400 ayarı idealdir. Hızlandırmak istiyorsanız efk beklemeyi 50şer 50şer düşürerek deneyin. Failed almak istemiyorsanız önce genel hızı yükselteceksiniz sonra failed devam ederse genel hızı yükselteceksiniz. Warrior 750-0-0 ideal değerdir. 1-1-1 yaparak en seri şekilde vurdurabilirsiniz. Failed almak istemiyorsanız genel hızı yükselteceksiniz. Efk bekleme etkili değildir. Priest 750-0-1400 ideal değerdir. 1-1-1 yaparak en seri şekilde vurdurabilirsiniz. Failed almak istemiyorsanız genel hızı yükselteceksiniz. Efk beklemeye dokunmayın malice gibi skilleri eklerseniz failed verebilir.
 18. Oto Ms Girme Özelliği

 19. Rica ederim. Cd hızı yerine Cd Kısma olarak değiştirildi o ayar. Örneğin skill cooldownu 20 saniye olan bir skill için konuşuyorum. Cd kısmayı 1 yaparsanız 19 saniye dönecek şekilde ayarlar. Hassas ayar da yapılabilir 0.1, 0.3, 0.6 gibi. Bazı serverlarda bazı skiller için etkili olabiliyor. Genel hız atak tablosuna eklediğiniz skilli botun deneyeceği sıklıktır. Örneğin Helis skillini koydunuz ve genel hızı 1000 yaptınız. Bot helisi saniyede 1 kez vurmayı deneyecektir. 500 yaparsanız yarım saniyede bir vuracaktır. Efk bekleme de el efekti olan skiller için etkilidir. Yani normalde eli düşmeden damage atılamayan skiller için etkilidir. Orjinal server Efk bekleme ayarı çok yavaş atılan skillerde 1500'dür(alan skilleri, db skilleri gibi). Bir skillin orjinal efk bekleme ayarını öğrenmek isterseniz Skill hack bölümünden o skille çift tıklayın El hızı kutucuğunda 0 yazıyorsa efektsiz skilldir etkisizdir. 15 yazıyorsa 1500'dür. 10 yazıyorsa 1000'dir. 5 yazıyorsa 500'dür. Örneğin Efk bekleme; Magenin alan skilleri 18 skilli vb skillerde geçerlidir. Staffta etkisizdir. Asasta yine yavaş atılan skiller için geçerlidir. Örneğin % ve m20 falan atılacaksa yüksek tutulmalıdır. Düşük tutulursa failed alır. Diğer spike thrust gibi skiller için etkisizdir. Warriorda efk bekleme tamamen etkisizdir. Priestte Malice, Parasite gibi beklemeli skiller eklenirse etkilidir. Atak skilleri için etkisizdir. Okçuda ise çok az etkisi vardır. Kısacası etkisi olmayan skillerde ne girerseniz girin dışardan herhangi bir görüntü problemi yapmaz. Ama etkisi olan skillerde daha seri atılabilmesi için efk beklemeyi skillin orjinal ayarından düşük tutarsanız dışardan eliniz daha düşmeden vuruyormuşsunuz gibi görünebilir. Çok fazla düşürmezseniz sorun teşkil etmez. Bunların hepsinden kurtulmak istiyorum diyorsanız Legal Atak işaretleyip genel hız ve efk bekleme ayarını düşürerek deneyebilirsiniz. Macro gibi legal ama macrodan daha seri vurur.
 20. Merhaba. Startın gelmemesi tamamen internet ve ip adresi ile alakalı oluyor hocam
 21. Bir sıkıntı yok sorunsuz çalışmakta.
 22. Turkpayment facebook sayfasından iletişime geçin hocam. https://www.facebook.com/turkpayment/
 23. Güncelleme verildi botu tekrar indirin.
 24. İlgileniyoruz şu an hocam.