Jump to content

SixNinja

Administrator
 • Content Count

  1,338
 • Joined

 • Days Won

  81

SixNinja last won the day on April 29 2021

SixNinja had the most liked content!

Community Reputation

337 Excellent

About SixNinja

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

19,359 profile views
 1. Merhaba. Bu tür konularda yardımcı olabilmemiz için Facebook sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 2. SixNinja

  REALko dc

  Biz bu konuyu düzeltene kadar Defans sekmesinden Light Feet skillini tabloya ekleyip Defans Başlat butonuna basarak kullanabilirsiniz.
 3. Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir senedir yüzlerce kişiden aşağıdaki ekran fotoğrafında bulunan türden sık sık mesajlar almaktayım. Ortada bir dolandırıcılık gördüğümden uyarmak zorunda kaldım artık. Yaklaşık 8 yıldır bu piyasadayız ve ürünlerimizin mevcut serverlardaki durumu neyse onu sizlere şeffaf bir şekilde açıklamaktayız. Örneğin bir serverda eğer yakalanma problemi varsa bunu size içtenlikle söyleriz. Bizimle uzun süredir çalışan kişiler bilir. Ama son zamanlarda fark ediyorum ki adını vermek istemediğim bazı kişi/kişiler kendilerine “X serverda çalışıyor mu?” sorusuna “Evet” diyip satı
 4. Usko ve Steamko'da çalıştığını iddia eden tek bir paylaşımımız yok zaten. Okuma-yazması olan kişi boşuna satın almaz. Burası pvp serverlar için koxp yapan bir sitedir.
 5. Tüm Joblar İçin Atak Ayarları Konusu http://forum.koplugin.com/topic/2490-21xx-tüm-joblar-için-atak-ayarları/
 6. Bottan client yolunu seçerken Launcher.exeyi değil KnightOnline.exeyi seçmelisin.
 7. Support was provided through Online Support./ Online Destek üzerinden destek verildi.
 8. Homekoşehrinde bot çalışmaktadır. Ayrıca facebook sayfamızdaki başa tutturulan gönderide çalışan serverlar ve antiler belirtilmiştir.
 9. 1299 Soacs koxp bahsettiğin serverlarda çalışmakta.
 10. Acmenin yeni clientlerinde botumuz çalışmayacak ve bununla alakalı güncelleme verilmeyecek. Yeni satın alacak arkadaşlar buna dikkat ederek satın alsınlar. İade işlemi hiçbir şekilde yapılmamaktadır.
 11. Satın alınan epinler iade edilemiyor maalesef. Fakat yeni satın alıp kullanamadığınız için üyelik dondurma işlemi yapabilirim. Bunun için bana özel mesaj olarak id ve şifrenizi gönderin.
 12. Acme yeni clientini kullanan serverlarda bot çalışmayacak ve bununla alakalı güncelleme gelmeyecek.
 13. Drakingame in eski clienti ile girebilirsin yeni clientiyle giremezsin. Ayrıca ACME serverların yeni clienti için güncelleme verilmeyecektir. Eski clientle açılan serverlara giriş yapılabilir.
×
×
 • Create New...