Jump to content

uwqt2045

KOPlugin
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About uwqt2045

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. merhabalar Koxp kingdom'da aktif olacak mı ?
 2. uwqt2045

  Sexyko

  Sexyko'da bot açılmıyor. İlgilenir misiniz?
 3. Benden size tavsiye Oracle'a hiç bulaşmayın. Drakin iyidir
 4. Dün gece logoswar da pc ban yedim hardware programı ile hdd ban kaldırma işlemini de yaptım fakat bu yazıyla karşılaştım ne yaptıysam ban kalkmadı yardımcı olursanız sevinirim https://hizliresim.com/QPkJlg
 5. Merhaba Arkadaşlar bu dc sorunu nedir yöneticis çalıştırıp patch de atıldı her şeyi de yaptım koxpla giriyorum hemen dc atıyor. Koxpsuz 2 adet maden charım var onlar sorunsuz şekilde oyunda. Aynı chara kopsuz girince dc veriyor. Lütfen bilen biri bir çözüm yolu sunsun. Adminlerde sorun yok demiş. Nasıl cıkacağız bu işin içinden veya eksik bişey mi yapıyorum. Yardım eder misiniz lütfen?
 6. Keşke boş yapacağına direk cevap verebilseydin. Gözden kaçırmış olabilirim bakmamış olabilirim. Böyle baya yardımcı oldun sağolasın.
 7. Arkadaşlar merhaba Knight kingdom'A koxp ile girince oyun açıldıktan bir müdddet sonra dc veriyor. Sizde de öyle mi ? Her hangi bir düzenleme yapılacak mı ?
 8. Merhaba Koxper bot satın aldım. Koxpa kayıt oldum gün gükleyeceğim ancak kullanıcı adı yanlış hatası alıyorum. Başka kullanıcı da açamadıgımdan kodumu aktif edemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz ?
×
×
 • Create New...