Jump to content

sack3r

KOPlugin
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About sack3r

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

397 profile views
 1. Armut piş ağzıma düş . Kanka şaka bir yana yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kimse fix yemeden paylaşmaz. Bug vs işlerine kafa yormak istiyorsan eski bugları gözden geçir mantık yürüt belki bişey bulursun . Onun haricinde vakit harcamadan kolay gb kazanamazsın.
 2. orası yatağan online ile aynı db diye biliyorum maxacs ve setup boyutu 700 mb'den büyükse 21xx koxp çalışır.
 3. Onlineysen yaz bro uzaktan bağlanıp bakayım. Farklı bir program açıksa ondan da hata verebilir dikkat et.
 4. 2. Charida koxpla açabilirsin. 2 tane bot klasörü oluştur client 1 2 diye öyle dene .
 5. Narki olayının otomatiklesmesi ile refined stoneler vs fiyatındaki aşırı düşüşü hepimiz gördük. Ve narkide uzaktan kirdirabiliyorken bu durumun fixlendiginide gördük. Clan bankası muhabbeti yapıldıktan tahminen 1 2 gün sonra o durumun da fixlendigini ve botun ciddi yaralar alacağını da göreceğiz (Kapsamli güncellemeler vs.) Bota gelen her özellik daha doğrusu extra özellikler kısa zamanda kazandırırken uzun mesafede zarara ugratacaktir. Şahsi görüşüm bu yöndedir. Ama şu da yapılabilir; bot inject olunmasına izin verir sizde paket vs dinleyerek kendiniz extra özellikler geliştirebilirsiniz.
 6. sw ile alakalı bi durum . Server kendi editlemişse yapacak bişey yok
 7. Kütahya'nın amk. Benim acemilik oradaydı . Hastalıklı battaniyeleri göt dağından grlen soğukta sabah istimasi Kötü yemekler vay aq
 8. Theknightrmpire: İnn hostes item atma sorunlu Suňdires item satma sorunlu Atak yaparken dc Rotali oto gem narki vş sorunlu manuel kırıyor ama Multi açarken karakter ekranında title hatası veriyor Aklıma gelenler bunlar . Teşekkür ederim.
 9. Sundiye satıyor sadece üzerinde görünmüyor manuel islem yapınca para geliyor inn de sıkıntı var bazen çalışıyor bazen çalışmıyor
 10. Dostum tbl den de duzenelrsin ama tbl yi geçirmen gerekiyor antiden falan. Bot oyun içerisindeki değerleri değiştiriyor ama anti hata vermiyor çünkü bot gerekli yerlere suspend atıyor . Cheat engine ile de oyun içerisinde editlersin ama çoğu antide hata verir oyundan atar.
×
×
 • Create New...