Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Support was provided through Online Support./ Online Destek üzerinden destek verildi.
 5. Hello, is there any English/international payment method I can use to buy KO Plugin subscription? I can pay through Turkish bank through TransferWise or PayPal Friends And Family or anything that support international card and not requires TR identity. Can anyone help me to buy the subscription? I will pay to you. Thank you. Merhaba, KO Plugin aboneliği satın almak için kullanabileceğim herhangi bir İngilizce/uluslararası ödeme yöntemi var mı? Türk bankası aracılığıyla TransferWise veya PayPal Friends And Family veya uluslararası kartı destekleyen ve TC kimliği gerektirmeyen herhangi
 6. Yeni acılacak koprogaming de calısacak mı? adminleri çok iddaalı
 7. Homekoşehrinde bot çalışmaktadır. Ayrıca facebook sayfamızdaki başa tutturulan gönderide çalışan serverlar ve antiler belirtilmiştir.
 8. 3 TRADE - 3 OTP Onayı Sadece 20TL Tek Hat 3 Trade ve 3 Otp onayı 20tlden halledebilirsiniz. SteamKO : 12TL dir. 3 SMS onayı. Skype: live:.cid.179596854abff429 Telegram : @demircash1 Whatsapp : +7 777 252 4884
 9. S.a başlıkta belirttigim gibi kopx ile belli sw lerde güzel şeyler yapabiliriz ama kalabalık olmamız lazım gelecek kişiler özelden tel no veya mesaj atarsa konusuruz
 10. homekosehrinde bot çalışacak mı?
 11. 1299 Soacs koxp bahsettiğin serverlarda çalışmakta.
 12. https://www.knight-59.net/ veya https://www.knightgame.net/ bu serverda çalışan koxpunuz var mı acaba.
 13. Acmenin yeni clientlerinde botumuz çalışmayacak ve bununla alakalı güncelleme verilmeyecek. Yeni satın alacak arkadaşlar buna dikkat ederek satın alsınlar. İade işlemi hiçbir şekilde yapılmamaktadır.
 14. drakingame launcher görmüyor sebebi nedir 2 gündür giriyordum bu gün verdi hatayı
 15. Satın alınan epinler iade edilemiyor maalesef. Fakat yeni satın alıp kullanamadığınız için üyelik dondurma işlemi yapabilirim. Bunun için bana özel mesaj olarak id ve şifrenizi gönderin.
 16. konuyu güncel sanıp çalıştığını sanıp aldım iade şansımız yok mu hiç bir işime yaramayacak yeni aldım daha
 17. Acme yeni clientini kullanan serverlarda bot çalışmayacak ve bununla alakalı güncelleme gelmeyecek.
 18. botu şimdi satın aldım oyunu calıstırmak için exe seçemiyorum görünmüyor ne yapmam gerekiyor.
 19. Drakingame in eski clienti ile girebilirsin yeni clientiyle giremezsin. Ayrıca ACME serverların yeni clienti için güncelleme verilmeyecektir. Eski clientle açılan serverlara giriş yapılabilir.
 20. acme için güncelleme verilmiyecekmiş
 21. Merhaba dün açılan bu serverda koxpu çalıştırmanın bir yolu var mı acaba? İlk başta client seçerken bulamıyorum exeyi dosya içinde.
 22. pvp de hiç koxp ile gb kasmadım bende fikir almak istiyorum çünkü pandemi bitirdi nasıl taktik yapabilirim bilgi verirsiniz memnun oluurm iyi günler
 23. Güncellendi bot tekrar indirebilirsiniz.
 24. logoswarda yeni güncelleme hileyi yakalıyor çözümü nedir
 25. Merhaba, Sexyko'da client gizleme tik'ine basınca ''oyun yok'' hatası veriyor ama botun tüm fonksiyonları çalışıyor. İlgilenebilir misiniz ? Teşekkürler.
 26. GhostTigerTR

  Turkko

  malesef. turkko da çalışmamaktadır.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...