Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Today
 3. Yesterday
 4. Atak ayarlarını serverın belirlediği sınırdan düşük tutarsan failed alırsın. Mage skillerinde genel olarak efk bekleme önemlidir. Ts bastığınızda skill hızlandığı için düşük değerlerde vurma şansınız olabiliyor. Ama ts basılı değilken düşük değerlerde vurmaya çalışırsanız failed alırsınız. Tssiz iken genel hızı 100 yapın efk beklemeyi ise 1300-1400 e kadar 100er 100er yükselterek deneyin failed almayana kadar. Tahminimce 18 skilli için 1100 yeterli olacaktır. Nova için 1350-1400 falan olması lazım.
 5. Mage tekli skilleri vurmuyor novaları atmıyor ts liyken vuruyor ts siz vurmuyor nasıl bir sacmalıksa..
 6. Last week
 7. Merhaba. Deathko artık bir ACME server değildir. Şu an geçtikleri anti tamamen zararlı içerikler barındıran virüslere sahiptir. Bu yüzden botumuz DeathKO'da aktif değildir. Sizin de kesinlikle legal olarak bile olsa girmenizi tavsiye etmiyorum. Kendilerine sorduğunuzda kendi altyapımız diye mevcut antilerini saklıyorlar. Antinin adını söylemiyorlar. Çünkü adı çıkmış dokuza inmez sekize, bunu kendileri de biliyorlar. Geçtikleri SkynetAcs adlı antinin geçmişte yapmış ve hala yapıyor oldukları harddisk yakma konusu aşağıdadır. İncelemenizi tavsiye ederim.
 8. MERHABA ARKADAŞLAR DEATKODA IP BAN YİYİNCE YADA BANLANDIKDAN SONRA KOPULİGİN İLE YENİDEN OYUNA GİRE BİLİRMİYİZ SÜREKLİ BANLANSAK VE TEKRAR OYUNA GİRE BİLİRMİYİZ BUNU MERAK EDİYORUM DEATKO İCİN SORUYORUM BUNU.
 9. ayarlar sunucudan sunucuya değişmekte dostum en ideal ayarı yüksekten düşüğe doğru kısarak çözebilirsin. 3-5 kombosu aktif ise gider.
 10. Earlier
 11. @GhostTigerTR usta kingdom için okcu ayarlarını atarmısn en ideal birde 3lü 5li tek moba giriyor mu hepsi
 12. gerekli bilgi verilmiş. ekstra olarak oyun içi herhangi bir dc sorunu yok pc ve internet bileşenleriniz ile ilgili durumlarda dc yiyebilirsiniz. TEST;
 13. Özel mesajdan id ni gönder bana yardımcı olayım.
 14. bende şifremi unuttum facebookta çalışmıyor nasıl yardım alabilirim
 15. Selamun aleyküm knight online pvp serverinda (LOGOSWAR) PC ban yedim bunu nasıl kaldırabilirim bir yolu varmıdır ?
 16. Oyun patch attırın öyle girin.
 17. oyuna girince direk dc
 18. SixNinja

  Oraclegame

  Evet Çalışıyor
 19. madmet

  Oraclegame

  Hocam sadece merak ettiğim için soruyorum... Oracle da oto gem kırma çalışıyor mu?? Gem kır kasaya at tekrar kır kasaya at falan??
 20. ekstra konu açmadan sormak istedim knight kingdom yüklemeye kalktığımda w32.jeefo adında bir virüs buluyor sizce bu zararlı mı anlamayan var mı ?
 21. Server ip sınırı kaçsa farmer sürüm ile o kadar char girebilirsin.
 22. Yine şikayetler geldiği için gereksiz yere satın alınmaması için konu uplanmıştır.
 23. merhba aynı hayatı alıyorum yardım edermısn
 24. @SixNinja knight kingdom bir pc 5 hesapla mı girebiliyoruz ? farmer botla ?
 25. bunun v2 versiyonu çıkmış güncel versiyonun cracki mevcut mu acaba elinizde ?
 26. 1- Bahsettiğin otologinle ilgili durumu bana facebooktan birebir ulaş ayrıntılı kontrol edelim. 2-Buff ile Acc ın çalışma mantığı biraz farklı. Öncelikle sana tavsiyem sadece buff ı kullanman. Acc devreye girince burda ayrıntısını veremeyeceğim teknik sebeplerden dolayı tıkanma yaşanıyor. Eğer herhangi bir şekilde failed veriyorsa buff ve acc skillerin priest bölümündeki Genel Efk hızını yükseltmelisin. Serverın belirlediği hızdan düşük olabilir girilen ayar.
 27. Uzun zamandır karşılaştığım BİRKAÇ hatayı yazmak istedim,çokça zamandırda koplugin kullanıyorum sadece yanlış anlaşılma olmasın,birkaç farklı programda gördüğüm özellikleri önermek istedim mümkünse yaklaşık 1senedir realkoda oynuyorum,bu zamana kadar otologin kullanmamıştım dün otologin kullandım 1)REALKO 83 lvl skiller açık başlangıç olan bir server,oto loginle giriş yapıldığı zaman açık olan 70 75 80 skilleri kapalı görünüyor kullanılmıyor,skil sıfırlatılsa daha açılmıyor,oto loginden çıkıp normal bir şekilde girince hiç bir problem yok,bunu bütün karakterlerde denedim priest wair
 28. Forumda cevabı olan sorularla açtığınız konular onaylanmaz. Ayrıca facebooktan da yazabilirsiniz ordan daha hızlı cevap alırsınız
 29. benim yazdıklrım açtığım konular neden yayınlanmıyor ya:D
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...